fbpx

Wakacje na Żwirkach

Wakacje na Żwirkach. fot. OCSW sobotnie(4.08.12) popołudnie na Kąpielisku Miejskim odbył się festyn pod hasłem „Wakacje na Żwirkach”. Organizatorem tego wydarzenia było Obornickie Centrum Sportu przy współudziale m.in. Urzędu Miejskiego oraz Obornickiego Ośrodka Kultury. Podczas festynu można było wziąć udział w „Siatkarskich Żwirkach”. W turnieju siatkówki wzięło udział sześć drużyn.

Turniej rozpoczął się o 12.30, ostatni mecz zakończył się ok.18.00. W tym maratonie siatkarskim najlepszą parą okazała się drużyna w składzie Bartosz Tabat i Bartosz Wieczorek. Kolejne miejsca zajęli: IIm Marek Komar, Krzysztof Sidorowicz, IIIm Konrad Szmyt, Arek Pawlik, IVm Adrian Szymot, Szymon Chudziak, Vm Magdalena Borkowicz, Piotr Orlik, VIm Michał Eitner, Hubert Narożny. Turniej przebiegł niezwykle sprawnie m.in. dzięki parze sędziowskiej Waldemar Cyranek i Mateusz Daszkiewicz.

Dla najmłodszych Obornickie Centrum Sportu przygotowało gry i zabawy w wodzie. Każda pociecha biorąca udział w zawodach otrzymała nagrodę w postaci Loda. Między kąpielami najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni oraz skoczni.

Dla nieco starszych odbyły się wyścigi kajakowe. Tutaj zwycięzcami okazali się Tomek Lubański i Mateusz Gryszkiewicz.

Tym razem dopisała pogoda, pierwotnie festyn miał się odbyć 29 lipca wtedy to na przeszkodzie stanął obfity deszcz. Sobotnie popołudnie na Żwirkach pokazało, że odpoczywać można również nie wyjeżdżając a przede wszystkim w sposób aktywny.

red. OCS