fbpx

Agata Ławniczak Mistrzynią Wielkopolski

Agata Ławniczak została Mistrzynią Wielkopolki.

12 września, w Poznaniu odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Kadetek i Kadetów. Impreza była jednocześnie eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Kraśniku w województwie lubelskim. Oborniki reprezentowali zawodnicy Klubu  MKS TS Warta  trenujący w salach Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach: Agata Ławniczak, Emilia Dziakowska i Borys Smela.

Indywidualnie wśród dziewcząt tytuł Mistrzyni Wielkopolski zdobyła Agata Ławniczak. Nadspodziewanie dobrze w turnieju eliminacyjnym zaprezentowała się również druga zawodniczka z Obornik Emilia Dziakowska, która zajęła trzecie miejsce. Po tak dobrej grze w turnieju indywidualnym jasne się stało, że pewnym faworytem do zwycięstwa  drużynowego jest Warta Oborniki. Tak się też stało i nasze dziewczyny bez straty seta sięgnęły po tytuł Drużynowego Mistrza Wielkopolski na sezon 2019/2020. Zarówno w turnieju indywidualnym jak i w zawodach drużynowych. Borys Smela zajął siódme miejsce.

Zdaniem trenera  dobre występy w Poznaniu to zasługa dużego zaangażowanie i codziennych treningów w lipcu i sierpniu. Czekamy na dobre wieści z Kraśnika 24-27 września.

Cała trójka to  absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach. MKS TS Warta od lat ściśle współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 2 korzystając ze szkolnej bazy sportowej Szkoły.

UWAGA NABÓR!

Sekcja tenisa stołowego działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach od września 2020  organizuje nowy nabór dzieci z klas najmłodszych.

Wszelkie informacje u prowadzącego.  Tel. do trenera 667 252 309

Źródło: MKS TS Warta Oborniki