fbpx

Zwrot opłaty startowej DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Obornickie Centrum Sportu ponformowało o zwrocie opłat startowych dla uczestników DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

W związku z odwołaniem DT4YOU MTB Maraton Oborniki Obornickie Centrum Sportu opublikowało komunikat dotyczacy zwrotu opłat startowych:

INFORMACJA na temat zasad dokonywania zwrotu opłat startowych uiszczonych w związku z udziałem w zawodach pn. „DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI”

W związku z odwołaniem w dniu 20 marca 2020 roku zawodów pn. „DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI” z powodu zagrożenia zakażenia się wirusem Sars-CoV-2 (powodującym chorobę CoViD-19) Obornickie Centrum Sportu uprzejmie informuje, że opłaty startowe za udział w rzeczonych zawodach zostaną zwrócone w terminie jednego miesiąca od dnia opublikowania niniejszej informacji – wszystkim osobom, które uiściły ww. opłatę na rachunek bankowy z którego dokonały one wpłaty. 

W przypadku nie otrzymania zwrotu opłaty startowej w zakreślonym powyżej terminie prosimy o kontakt pod numerem 61 2960906 bądź mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że postanowienia działu XI ust. 3 regulaminu DT4YOU MTB Maraton Oborniki z dnia 25 kwietnia 2020 roku nie znajdują w związku z powyższym zastosowania.