fbpx

Brydżyści grali o Puchar Burmistrza Rogoźna

W niedzielę 16 lutego w Sali Kawiarnianej Rogozińskiego Centrum Kultury odbył się Zimowy Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Rogoźna.

Do zawodów przystąpiło szesnaście par, które przez cztery godziny niestrudzenie walczyły o zwycięstwo. Kolejne rundy rozgrywek finalnie wyłoniły trzy zwycięskie dwuosobowe drużyny. Na trzecim miejscu uplasowali się Jolanta Zientara i Rafał Junik z klubu Dąbrówka MM Poznań, natomiast na drugim Jarosław Hilbrecht i Jerzy Gurzęda przynależący do klubu Flux-Medical Boguniewo. Zwycięzcami turnieju zostali reprezentujący klub Szlemik RCK Rogoźno Marek Bukowski i Józef Grewling. Wszystkie pary z podium otrzymały nagrody, dyplomy oraz oczywiście puchary, które wręczył im Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. Następnie Burmistrz spośród wszystkich pozostałych par wylosował dla jednego uczestnika nagrodę pocieszenia, która trafiła w ręce Jana Borychowskiego.

Na zakończenie Burmistrz podziękował wszystkim za udział w turnieju, grę fair play oraz zaprosił na kolejne karciane pojedynki.

brydż rogozno