Igor Zagrodnik z tytułem Wicemistrza Polski

Igor Zagrodnik zdobył tytuł Wicemistrza Polski podczas zawodów w Łomży.

Łomża stała się na kilka dni centrum pięściarstwa. Hala im. Olimpijczyków Polskich wypełniła się młodymi adeptami boksu z rocznika 2005. W Łomży było ich bowiem 156. Wśród nich był też Igor Zagrodnik. Zawodnik Oborniki Boxing Team świetnie rozpoczął swoją karierę zawodniczą. W kategorii 40kg wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski.

Młodemu zawodnikowi życzymy wielu sukcesów na ringach podobnie, jak i reszcie zawodników Oborniki Boxing Team.

Przypominamy, że w sobotni wieczór kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Tomasz Nowicki. Jego rywalem w Łomiankach będzie Błażej Nowak.

k. średnia: Tomasz Nowicki (2-0-0) - Błażej Nowak (1-0-0)

Fot. Szamotuły Boxing Team

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież