Sukcesy obornickich kolarzy w gorącym Łasku

Oborniccy kolarze dobrze zaprezentowali się podczas Pucharu Polski w Łasku.

Pozytywne informacje dotarły do nas z Łasku. Podczas upalnej niedzieli 10 czerwca kolarze z OTC Oborniki ścigali się w VIII Supermaratonie Jastrzębi Łaskich zaliczanym do Pucharu Polski w Supermaratonach Szosowych. Ponad 30 stopniowy upał doskwierał wszystkim zawodnikom, ale nie przeszkodziło to naszym w uzyskaniu znakomitych lokat i zajęciu trzech miejsc na podium. Na szczególne uznanie zasługuje Maciej Szmit, który dystans 70 km pokonał z czasem 01:44:07 zajmując 2 miejsce w KAT. M3 i 4 miejsce OPEN. Ponadto na najwyższym 1 stopniu podium stanął Patryk Wielgosz rywalizujący w KAT. M2, który zajął 15 miejsce OPEN z czasem 01:47:12. Natomiast 3 miejsce w KAT. M5 na dystansie MEGA 140 km zajął Leszek Jóźwiak pokonując trasę z czasem 04:59:33. Na dalszych miejscach uplasowali się Andrzej Kot 5 miejsce M6 i Tomasz Pyssa 35 miejsce w KAT. M4.


Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież