Program MTB MARATON OBORNIKI

P1070595

Trasa DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI prawie w całości oznakowana, dalsze prace będą prowadzone od samego rana, tak aby do godziny 9 wszystko było dopięte. Na całej trasie pojawiły się oznakowania oraz kilometraż.

Organizatorzy na bieżąco współpracują z pracownikami Nadleśnictwa w celu pełnego udrożnienia wszystkich odcinków. Odcinki niebezpieczne oznakowane są specjalnymi znakami. Dodatkowo w dniu jutrzejszym rozwieszone zostaną taśmy ostrzegawcze. Orientacyjnie zawody będzie zabezpieczać około 50 osób, 4 ratowników, 2 ambulanse, 2 samochody Nadleśnictwa.

Program jutrzejszych zawodów:

7.00 – 9.30– weryfikacja zawodników w biurze zawodów
10.00 – 10.15– ustawianie się w strefie STARTU uczestników wyścigu MEGA
10.15 – 10.25– odprawa przed wyścigiem
10.30– START wyścigu MEGA
10.35– ustawianie się w strefie STARTU uczestników wyścigu MINI
10.40– odprawa przed wyścigiem
10.45– START wyścigu MINI
10.50– ustawianie się w strefie STARTU uczestników wyścigu TURYSTYCZNEGO
10.55– odprawa przed wyścigiem
11.00– START wyścigu TURYSTYCZNEGO (TUR)
11.05– zawody towarzyszące dla dzieci od 4 do 10 roku życia
15.00– dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach

Miejsce:
biuro zawodów: Oborniki ul. Obrzycka 88 (stołówka Zespołu Szkół, wejście od strony Orlika)
Start, Meta: Oborniki ul. Droga Leśna (ok. 200 m od biura zawodów).

Do zawodów zgłosiło się 559 osób. Zachęcamy Państwa do kibicowania. Prognozy pogody są zachęcające, zapraszamy więc jutro na ul. Droga Leśna.

Niestety w trakcie oznakowywania trasy odkryto kilka nieprzyjemnych niespodzianek w postaci śmieci, które pojawiły się w lesie dosłownie z dnia na dzień – to przykre! 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież