Kamila Bracikowska wystąpi na Mistrzostwach Europy

Kamila Bracikowska zdobyła 2 złote medale w konkurencji kata indywidualnego seniorek i w kategorii open.

Miniony weekend był pracowity dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę, 21 kwietnia Kamila Bracikowska brała udział w Międzynarodowym Turnieju Karate Energia Cup, który odbywał się w Tczewie. Kamila zdobyła dwa złote medale w konkurencji kata indywidualnego seniorek i w kategorii open. Uzyskała ona tam również kwalifikację na Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate WKF, które odbędą się w dniach 10 – 13 maja w Serbii.

W niedzielę natomiast najmłodsi karatecy rywalizowali podczas Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate WKF „Ostroróg Cup” w Ostrorogu. Zawodnicy zdobyli 17 medali w swoich kategoriach wiekowych w następujących konkurencjach: 

Kata drużynowe: II m Krystian Chrzanowski, Piotr Kulikowski, Tytus Włodarczak
Kata indywidualne: I m Alicja Paulus, Julian Kaczmarek, Krystian Chrzanowski, Zosia Piszczek, II m Filip Kapczyński, Piotr Kulikowski, III m Stefania Runowska, Tytus Włodarczak, Konrad Świstowski
Kumite indywidualne: II m Piotr Kulikowski , III m Olgierd Grześkowiak
Fantom: I m Tytus Włodarczak , III m Wiktoria Tubicz
Kihon: II m Malwina Pietrowska, III m Kamil Jarysz, III m Magda Piecha

obornicki klub karate

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież