Sukcesy Karate Team na międzynarodowym turnieju

| eoborniki.pl, karate team oborniki | Sztuki walki

sukcesy karate team oborniki na miedzynarodowym turnieju

Reprezentanci Karate Team Oborniki odnieśli kolejne międzynarodowe sukcesy.

W sobotę 7 kwietnia  w Łodzi odbył się międzynarodowy Turniej Karate Harasuto Cup . Udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy z Polski z ponad 60 klubów ,a także kluby oraz reprezentacje narodowe z 14 krajów Europy. W gronie walczących zawodników znalazło się także 9 karateków z Karate Team Oborniki trenowanego przez Wojciecha Blocha.

Oborniccy atleci zdobyli trzy medale ,dzielnie rywalizując w kategoriach kata i kumite. Największy sukces odniosła Olga Kaczmarek , która w kategorii kata seniorek wygrała 3 rundy, a w półfinale uległa reprezentantce Danii. W meczu o 3 miejsce spotkała się z najlepszą polską zawodniczką –Mistrzyni ą Polski Seniorek i aktualną reprezentantką Polski Aleksandrą Jędrzejczyk z Łodzi. Po niezwykle zaciętym boju Olga zwyciężyła decyzją sędziów 3-2 po raz pierwszy w karierze pokonując tak utytułowaną zawodniczkę.

Wspaniale spisała się także drużyna seniorek w kata gdzie obok Olgi wystartowała Julia Wojciechowska i Monika Kuźniak. Dziewczyny awansowały do finału, gdzie musiały uznać wyższość drużyny z Prudnika zdobywając ostatecznie srebrny medal. W kata drużynowym kadetów również srebro wywalczyli: Mikołaj Michalak, Filip Kuźniak, Gracjan Maciejewski.

Bardzo blisko medalu była Monika Dmytruszyńska, która jako jedyna Polska w swojej konkurencji walczyła o podium. Ostatecznie stanęła tuż za nim przegrywając walkę o medal decyzją sędziów 2-3.  Udany start zaliczyli także Marta Zydorczak  oraz Jakub Kuklewski, którym  nie udało się  zdobyć medalu, ale zaprezentowali wysoki poziom sportowy.

Brązowy medal z Mistrzostw Polski Seniorów w Karate.

W sobotę 06 kwietnia 2024, w Kleszczewie koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!