Obornicki Klub Karate z kolejnymi sukcesami

| eoborniki.pl / okk | Sztuki walki

Miniony weekend obfitował w sukcesy sportowe zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę młodsi zawodnicy brali udział w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Karate WKF, gdzie zdobyli aż 20 miejsc medalowych.

Nasi medaliści  w poszczególnych konkurencjach to:
Kata drużynowe:
II m Tytus Włodarczak, Piotr Kulikowski, Krystian Chrzanowski
Kata indywidualne:
I m Tytus Włodarczak, Krystian Chrzanowski , Magda Wojtkowiak
II m Kinga Janecka, Wiktor Maćkowiak, Wojtek Desperak, Piotr Kulikowski , Wiktoria Kulupa
III m Alicja Paulus
Natomiast w niedzielę najstarsi zawodnicy brali udział w Pucharze Polski Karate Shotokan, który odbywał się w Suchym Lesie. I tutaj karatecy z Obornik pokazali się z jak najlepszej strony. W konkurencji kata Paweł Przewoźny zajął I m w kategorii masters i III w kat. senior, III m Paweł Baran a IV m Łukasz Pietrzak w kategorii masters, także IV miejsce w kategorii młodzik wywalczył Maciej Műllauer.
W konkurencji kumite masters ponownie I m zajął Paweł Przewoźny w kategorii masters i III w kategorii senior, na drugim miejscu znalazł się Paweł Baran a na III Łukasz Pietrzak w kategorii masters. I m zajęła Aleksandra Wieczorek w kategorii junior.
Paweł Przewoźny został ogłoszony najlepszym zawodnikiem Pucharu Polski w karate shotokan.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!

Sukces na Mistrzostwach Polski w Para Karate

W niedziele 11 czerwca 2023,  w Głubczycach odbyły się I Mistrzostwa Polski w Para Karate. W zawodach, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z całej Polski wzięła też udział trójka karateków z Obornickiego Klubu Karate.