22 medale na Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Karate

karate 1

W dniu 14 maja w Mosinie odbyły się I  Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w karate. Na starcie stanęło  550 zawodników podzielonych na kategorie wiekowe Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Nie zabrakło zawodników na co dzień trenujących pod okiem Wojciecha Blocha i Jarosława Kuca w Obornickim Klubie Karate Shotokan. Zawodnicy spisali się wspaniale zdobywając w sumie 22 medale  w kategoriach indywidualnych kata i kumite.

Magdalena  Zydorczak  –  3 miejsce w kata – rocznik 2003

Brązowy medal z Mistrzostw Polski Seniorów w Karate.

W sobotę 06 kwietnia 2024, w Kleszczewie koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!