Sportowy weekend obornickich karateków

Cuprum m

W miniony weekend trenowani przez Tomasza Wosickiego karatecy z Obornickiego Klubu Karate wzięli udział aż w trzech turniejach skąd przywieźli 25 medali.

W sobotę 21 listopada starsi zawodnicy rywalizowali  XVII Międzynarodowym Turnieju Karate CUPRUM CUP w Legnicy. Turniej ten zgromadził ponad 600 zawodników z 6 państw /Litwa, Rosja, Niemcy, Egipt, Włochy, Czechy/

Nasza czteroosobowa reprezentacja w tym prestiżowym turnieju wywalczyła cztery medale:

• Złoty medal zdobyła Kamila Bracikowska w kata indywidualnym juniorów
  • Srebrny Paweł Baran w kata indywidualnym masters
  • Brązowy Sara Wosicka w kumite indywidualnym juniorów w kat. – 48 kg
  • Brązowy medal w konkurencji drużynowej Paweł Baran, Krzysztof Waśko i Kamila Bracikowska.

W tym samym czasie młodsi karatecy walczyli na Ogólnopolskim Turnieju Karate RAVEN CUP w Kórniku, gdzie także w szranki stanęło ponad 400 zawodników z 38 klubów. W poszczególnych konkurencjach wywalczyli oni:

III m Dominik Gawlik w roczniku 2005

Niedziela to już V Mistrzostwa o Puchar Ziemi Wielkopolskiej w Karate, które odbyły się w Komornikach. Dla niektórych to kolejny dzień sportowych zmagań ale także kolejny dzień sportowych sukcesów. Tym razem medale zdobyli.

III m Kacper Kornaś w roczniku 2003

Udział we wszystkich turniejach był możliwy dzięki finansowaniu ze środków Urzędu Miasta i gminy w Obornikach.

Brązowy medal z Mistrzostw Polski Seniorów w Karate.

W sobotę 06 kwietnia 2024, w Kleszczewie koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!