Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

| nadesłane do eobornik (TW) | Sztuki walki

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Na mistrzostwach tych podobnie jak w zeszłym roku spisali się znakomicie i ponownie zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji mistrzostw. Dużą zasługę w tym sukcesie miał Paweł Przewoźny, który wywalczył tam aż trzy złote i jeden brązowy medal i został ogłoszony najlepszym zawodnikiem mistrzostw. Łącznie karatecy z Obornik wywalczyli na tych mistrzostwach aż 13 medali w następujących konkurencjach:

III m Paweł Baran

Gratulacje dla wszystkich medalistów. Udział w zawodach opłacony był ze środków UMiG Oborniki.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!

Sukces na Mistrzostwach Polski w Para Karate

W niedziele 11 czerwca 2023,  w Głubczycach odbyły się I Mistrzostwa Polski w Para Karate. W zawodach, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z całej Polski wzięła też udział trójka karateków z Obornickiego Klubu Karate.

Tomasz Nowicki: Chciałbym wydać oświadczenie ‼️

Tomasz Nowicki podzielił się na swoim profilu ważną informacją na temat swojej przyszłości na ringu.

Brąz dla Jędrka

W miniony weekend w Warszawie odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate. Przez dwa dni studenci z 37 uczelni z całego kraju rywalizowali w konkurencjach kata i kumie.