Skip to main content

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

| Łukasz | Sztuki walki

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Wspaniałe wieści napłynęły w weekend z Karpacza. Podczas Mistrzostw Polski odbywających się w Karkonoszach kolejne sukcesy odnieśli zawodnicy Karate Team Oborniki. Podopieczni trenera Wojciecha Blocha zdobyli 2 cenne krążki. 

Olga Kaczmarek, Monika Dmytryszyńska i Julia Dziakowska zdobyły tytuł wicemistrzowski w konkurencji kata drużynowego seniorek. Kacper Rodak po heroicznych walkach wyszarpał brązowy krążek w najbardziej obsadzonej konkurencji Mistrzostw - kumite seniorów do 67 kg.

Zawodnikom życzymy kolejnych sukcesów na polskich arenach, jak i międzynarodowych. 

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!

Sukces na Mistrzostwach Polski w Para Karate

  W niedziele 11 czerwca 2023,  w Głubczycach odbyły się I Mistrzostwa Polski w Para Karate. W zawodach, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z całej Polski wzięła też udział trójka karateków z Obornickiego Klubu Karate.

Tomasz Nowicki: Chciałbym wydać oświadczenie ‼️

Tomasz Nowicki podzielił się na swoim profilu ważną informacją na temat swojej przyszłości na ringu.

Brąz dla Jędrka

W miniony weekend w Warszawie odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate. Przez dwa dni studenci z 37 uczelni z całego kraju rywalizowali w konkurencjach kata i kumie.