Skip to main content

Tomasz Nowicki: Chciałbym wydać oświadczenie ‼️

| Łukasz | Sztuki walki

Tomasz Nowicki podzielił się na swoim profilu ważną informacją na temat swojej przyszłości na ringu.

W piątkowy wieczór obornicki bokser wygrał swoją walką przed czasem. Silnym ciosem leworęczny bokser powalił swojego rywala Johana Pereza. Ciężki nokaut odbił się szerokim echem w bokserskim światku. Wydawało się, że Tomasz Nowicki wraca na właściwe tory swojej kariery zawodowej. Była to pierwsza wygrana od 5 pojedynków. W niedzielne południe podzielił się jednak ważną informacją ze swoimi kibicami:

Chciałbym wydać oświadczenie ‼️
Dziękuję za wszystko, za wspieranie mnie podczas mojej przygody w boksie zawodowym ❤️
Niestety problemy psychiczne z jakimi się zmagam wybiegają jeszcze poza moją świadomą kontrolę. Muszę podjąć radykalne kroki w leczeniu, nie chcę oszukiwać rodziny, kibiców, promotora i trzeba dać sobie spokój.
Na ten moment zawieszam rękawice ?
Kocham boks więc nie rezygnuje z tego i jeśli uznam gotowość to wrócę na pewno w jeszcze lepszej formie niż w ostatniej walce ❤️
Kocham was JOKER ?☺️
 
Dużo zdrowia!
 
 
 

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!

Sukces na Mistrzostwach Polski w Para Karate

  W niedziele 11 czerwca 2023,  w Głubczycach odbyły się I Mistrzostwa Polski w Para Karate. W zawodach, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z całej Polski wzięła też udział trójka karateków z Obornickiego Klubu Karate.

Brąz dla Jędrka

W miniony weekend w Warszawie odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate. Przez dwa dni studenci z 37 uczelni z całego kraju rywalizowali w konkurencjach kata i kumie.