Wygrana Fabiana Łuczaka! Dźwignia Zawadzkiego i TKO Irackiego!

| Łukasz | Sztuki walki

Podcza gali w Murowanej Goślinie swoją walkę wygrał Fabian Łuczak. Lepsi w swoich pojedynkach okazali się również Hubert Iracki oraz Bartosz Zawadzki.

Sobotnia gala odbywała się hali MG Sport w przy ul. Mściszewskiej. W imprezie organizowanej przez Murowana Goślina Team kibice oczekiwali na walki m.in. Bartosza Zawadzkiego, Huberta Irackiego i Fabiana Łuczaka. Jak się okazało cała trójka schodziła z oktagonu w roli zwycięzców.

Założeniem dźwigni zakończył swój pojedynek z Svitloslavem Zhymanovem rogoźnianin Bartosz Zawadzki. Przed czasem swoją walkę wygrał również Hubert Iracki. Fabian Łuczak musiał walczyć do końca regulaminowego czasu, ale sędziowie jednoznacznie wskazali wygraną oborniczanina.

Poniżej komplet wyników opublikowanych przez Night of Champions (MMA, K-1 rules, Muay Thai) -Gala Noc Wojowników 4:

- PRZED WALKI:
I przed walka: Maciej Dereń zremisował z Dorianem Gorzanem
II przed walka: Mikołaj Andrzejczak pokonał Miłosza Hornickiego (duszenie 2 runda 1:01 minuta)
III przed walka: Oskar Wituchowski pokonał Patryka Kalarusa (TKO 3 runda 0:40 sekunda)
- KARTA GŁÓWNA:
I walka: Szymon Urban pokonał Mateusza Szewczyka (TKO 3 runda 2:40 minuta)
II walka: Tomasz Kuberski pokonał Michała Bogdana (jednogłośna decyzja sędziowska)
III walka: Dawid Jeneralczyk pokonał Michała Domagalskiego (jednogłośna decyzja sędziowska)
IV walka: Hubert Iracki pokonał Zenona Ficnera (TKO 2 runda)
V walka: Tymon Baszczyński zremisował z Radosławem Szpotem
VI walka: Łukasz Norek pokonał Jana Głowalę (jednogłośna decyzja sędziowska)
VII walka: Fabian Łuczak pokonał Filipa Jarockiego (jednogłośna decyzja sędziowska)
VIII walka: Patryk Stoiński pokonał Dawida Gałęckiego (jednogłośna decyzja sędziowska)
IX walka: Wojciech Demczur pokonał Piotra Dałka (niejednogłośna decyzja sędziowska)
X walka: Bartosz Zawadzki pokonał Svitoslava Zhymanova (3 runda 0:50 sekunda - dźwignia "Balacha na rękę")

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!

Sukces na Mistrzostwach Polski w Para Karate

W niedziele 11 czerwca 2023,  w Głubczycach odbyły się I Mistrzostwa Polski w Para Karate. W zawodach, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z całej Polski wzięła też udział trójka karateków z Obornickiego Klubu Karate.