Puchar Polski dla Karate Team Oborniki (foto)

| Karate Team Oborniki | Sztuki walki

Zawodnicy Wojciecha Blocha zdobyli Puchar Polski Karate w kategoriach wiekowych 14-21 lat.

Fantastycznie spisali się zawodnicy trenujący pod okiem Wojciecha Blocha startujący w kategoriach wiekowych 14-21 lat na Pucharze Polski Karate, który odbył się 19 października w Stargardzie. Oborniccy zawodnicy zdominowali wszystkie konkurencje wiekowe kata (pokazy) i kumite (walki) zdobywając w sumie aż 18 medali, w tym aż 9 złotych. Karate Team Oborniki został bezapelacyjnie najlepszym klubem turnieju, a najlepszym zawodnikiem wybrano Kacpra Rodaka- zdobywcę 4 medali.

Wyniki  zawodników Karate Team Oborniki na Pucharze Polski Karate:

Marcelina Aleksandrowicz
złoty medal – kumite ind. młodziczek (14-15 lat)

brązowy medal kumite ind. młodzików

Złoty medal – Team kata juniorek: Marta Zydorczak, Olga Kaczmarek, Monika Dmytruszyńska

Złoty medal – Team kata juniorów: Gracjan Maciejewski, Mikołaj Michalak, Kacper Rodak

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!

Sukces na Mistrzostwach Polski w Para Karate

W niedziele 11 czerwca 2023,  w Głubczycach odbyły się I Mistrzostwa Polski w Para Karate. W zawodach, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z całej Polski wzięła też udział trójka karateków z Obornickiego Klubu Karate.