Olga Kaczmarek wygrała Mistrzostwa Austrii! (foto)

| Karate Team Oborniki | Sztuki walki

Olga Kaczmarek zwyciężyła w sobotę 25 maja w Otwartych Mistrzostwach Austrii w karate.

Zawodniczka trenująca na co dzieńpod okiem Wojciecha Blocha w Karate Team Oborniki, reprezentowała kadrę Polski na międzynarodowym turnieju Austrian Karate International Championships 2019. Zawody odbyły się w miejscowości ST. Georgen. Oborniczanka zdobyła trzy medale zwyciężając w kata indywidualnym seniorek, w kata drużynowym seniorek oraz zajmując drugie miejsce w kata u21.

Był to najlepszy indywidualny występ ze wszystkich zawodników startujących na tych międzynarodowych Mistrzostwach Austrii.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!

Sukces na Mistrzostwach Polski w Para Karate

W niedziele 11 czerwca 2023,  w Głubczycach odbyły się I Mistrzostwa Polski w Para Karate. W zawodach, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z całej Polski wzięła też udział trójka karateków z Obornickiego Klubu Karate.