Oborniccy karatecy z kolejnymi sportowymi sukcesami

| eoborniki.pl, obornicki klub karate | Sztuki walki

Obornicki Klub Karate odniósł kolejne sukcesy na Mistrzostwach Polski.

W minioną niedziele zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w dwóch turniejach sportowych. Najstarsi rywalizowali na Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate Olimpijskim, które odbywały się w Legnicy, skąd przywieźli dwa medale.   III miejsce w konkurencji kata drużynowego kobiet wywalczyły Aleksandra Wieczorek, Justyna Gralak i Martyna Michalska również III miejsce w konkurencji kumite w kat + 67 kg wywalczyła Martyna Michalska.
W tym samym czasie najmłodsi uczestniczyli w Turnieju Karate OSTRORÓG CUP 2019 w Ostrorogu gdzie zdobyli aż 27 miejsc medalowych.
Medaliści w poszczególnych konkurencjach to:
Kata indywidualne:
I m Zosia Piszczek i Krystian Chrzanowski
II m Konrad Świstowski, Kamil Jarysz, Bartek Wróblewski
III m Magda Wojtkowiak, Ernest Runowski, Tytus Włodarczak, Brajan Kasprzycki, Filip Kapczyński Wiktor Maćkowiak, Stefania Runowska, Alicja Paulus, Filip Filipiak
Kihon:
I m Kacper Jurewicz, Sandra Nowak, Lilianna Olchowy, Bartek Perski, Agata Korczyńska ,
Zuzanna Paulus
II m Karol Jurewicz i Szymon Nowak
III m Antonina Filipiak
Fantom:
I m Wiktoria Kulupa, Tytus Włodarczak, Bartek Wróblewski
II m Wiktoria Tubicz
Udział w zawodach był sfinansowany ze środków UMiG Oborniki.

538F22CF C5F8 4A10 89F1 362643B9DC7A

Brązowy medal z Mistrzostw Polski Seniorów w Karate.

W sobotę 06 kwietnia 2024, w Kleszczewie koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!