fbpx

Żona do adopcji - kupa śmiechu!!

Zabawna komedia w doborowej obsadzie pt. „Żona do adopcji” w OOK 29.03.2019 o godzinie 18:00, zachęcamy!

Komedia Teatralna " Żona do Adopcji" . Olga Borys w roli głównej. Urocza historia napisana przez Marka Pitucha, świetnie zagrana. Od dwóch lat podejmowana z wielkim powodzeniem, serdecznością i aplauzem widzów.

Spektakl przedstawia perypetie życiowe młodego człowieka, Adama. W jego życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Przychodzi jednak taka chwila życiu każdego człowieka w której wszystko przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża.

Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał.

Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem "normalności". Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!

Bilety do nabycia na www.kupbilecik.pl lub w Kasie OOK 

 

teatr5