W piątek koncert LAO CHE (film)

W piątek 15 lutego zapraszamy na koncert LAO CHE.

Płyta „Wiedza o społeczeństwie” zespołu LAO CHE to jedno z największych wydarzeń muzycznych  roku 2018 w Polsce. Jeden z recenzentów nazwał ją „płytą obywatelską” – głosem człowieka zaniepokojonego tym, co widzi zza okna, a że leży mu na sercu los nie tylko najbliższego sąsiedztwa, to mówi o tym głośno.
Mimo (a może właśnie dzięki) niebłahej treści utworów, wiele z nich stało się przebojami.

Sprzedaż biletów w kasie OOK, oraz na stronie bilety24.pl. Cena 50 zł. Zniżki : karta rodzina 3+ (30%), Obornicka Karta Seniora (30%), legitymacja uczniowska i studencka (10%). Uwaga! Bilety ze zniżką dostępne tylko w kasie OOK.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież