Koncert dla Łysego już 2 lutego

Charytatywny Koncert dla Łysego odbędzie się 2 lutego w obornickim Ośrodku Kultury.

Nosili długie włosy, słuchali mocnego rocka, przesiadywali z gitarami na obornickich Łazienkach. Łysy, Balon, Mańkut, Wróbel i inni. W połowie lat osiemdziesiątych dotarli do Obornickiego Ośrodka Kultury. Rozpoczęli próby pod nazwą „The Tyran”, zamienioną potem na Be$ Klamek. Byli ważnym elementem pejzażu kulturalnego Obornik w latach 80-tych i 90 -tych. Dziś jeden z nich – Tomasz Frąckowiak – „Łysy” ma kłopoty. Koncert to gest solidarności dla „Łysego” i próba pomocy w walce z poważną chorobą.

 

W koncercie wystąpi reaktywowany po latach zespół Be$ Klamek, w składzie: Dorota Bonk-Hammermeister, Robert Baum, Przemysław Wróblewski, a także  inne obornickie formacje. M.in. Uretzki Band i The Vault. Początek koncertu o godz.18.00 Koszt biletu – cegiełki 10 zł. Dodatkowo prowadzona będzie zbiórka na rzecz „Łysego” w trakcie koncertu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież