fbpx

Przyjdźcie na Rogozińską Petardę

przyjdzcie na rogozinska petarde roksana babicz

Rogozińskie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców gminy na Rogozińską Petardę.

Specjalnie dla mieszkańców swojej gminy Rogoźińskie Centrum Kultury zaprasza na ekstremalne pokazy motorowe i rowerowe. Ta atrakcyjnie zapowiadająca się impreza odbędzie się 19.05.2018 w Amfiteatrze OSP w ramach akcji Rogozińska Petarda.

Celem akcji jest pomoc dla Roksany Babicz. Roksana choruje na zespół padaczkowy o ciężkim przebiegu. Następstwem zespołu dravet’a są: upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym, spowolniony rozwój psychomotoryczny oraz zaburzenia mowy i zachowania. Mimo to, Roksana jest bardzo pogodnym dzieckiem ! Kocha swój świat i bardzo ufa ludziom.

Do akcji postanowił przyłączyć się między innymi Martin Bugaj Santo – prywatnie Marcin Bugajewski, który jest wielkim pasjonatem Trialu rowerowego i motorowego.

Od 20 lat utrzymuję się w czołówce zwycięzców całej Europy. Zdobył między innymi Drużynowe vice Mistrzostwo Świata w Cartagenie w Hiszpanii, vice mistrzostwo Polski w kategorii Elita 26”, zwyciężał w zawodach Trialowych w Oleśnicy, Szklarskiej Porębie, Warszawie, Turku. Stawał na podium w Mikulovice (Czechy), Nowym Targu, Krakowie, Rabce Zdroju. Został Mistrzem Polski w Hali – Jazda po przeszkodach na czas ( Zawiercie), wygrywał również w skoku wzwyż oraz dal na rowerze. Wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Trialowe na motorze w ramach Pucharu Polski.

Bądźcie w sobotę w Amfiteatrze.