fbpx

Weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj nagrody

Weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj nagrody

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie „Oniemiałem z wrażenia”. Najwyższa nagroda to 150 zł.

Celem konkursu jest podkreślenie wyjątkowości miejsca, które odwiedzamy w trakcie podróży; zdjęcie powinno ukazać rzeczywistość, która autora zaskoczyła, zafascynowała lub zdziwiła. Nagrodą za I miejsce jest voucher o wartości 150 zł do zrealizowania w SUPRA RESTAURACJA GRUZIŃSKA, nagrodami za II i III miejsce są książki o tematyce gruzińskiej ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża. Rozwiązanie konkursu nastąpi podczas wieczoru gruzińskiego w ramach cyklu „Na spotkanie kultur” 7 października 2017 r.

Regulamin konkursu:

Celem konkursu jest podkreślenie wyjątkowości miejsca, które odwiedzamy w trakcie podróży; zdjęcie powinno ukazać rzeczywistość, która autora zaskoczyła, zafascynowała lub zdziwiła.

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu fotograficznego „ ONIEMIAŁEM Z WRAŻENIA” jest Obornicki Ośrodek Kultury, ul. Armii Poznań 18, 64 – 600 Oborniki, organizator spotkań tematycznych „NA SPOTKANIE KULTUR”
 2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób fotografujących bez ograniczeń wiekowych.
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 4. Zdjęcia na Konkurs należy nadsyłać do 25 września 2017 roku.
 5. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 7 października 2017 roku podczas wieczoru podróżniczego „NA SPOTKANIE KULTUR”.

II. ZASADY KONKURSU

 1. Zadaniem uczestników Konkursu jest wykonanie zdjęcia ilustrującego główny temat.
 2. Fotografie mogą być wykonane dowolną techniką, jednak bez ingerencji graficznej.
 3. Odrzucone zostaną fotografie z których w wyniku ingerencji programu do obróbki zdjęć, zostały usunięte lub dodane elementy (fotomontaż i kolaż).

III. NADSYŁANIE PRAC

 1. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace.
 2. Fotografie należy przesyłać na adres e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wiadomości wpisując „Oniemiałem z wrażenia”.
 3. W e - mailu należy podać następujące dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e – mailowy, telefon, miejsce i datę wykonania fotografii.
 4. Autor fotografii, która zostanie nagrodzona, zobowiązany jest do przesłania pracy w maksymalnej rozdzielczości na adres e – mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 5. Fotografie mogą przysłać tylko ich autorzy.

IV. KOMISJA KONKURSOWA

 1. W skład Komisji wejdą osoby powołane przez organizatora konkursu. Przy ocenie prac będzie brana pod uwagę ich oryginalność, wyjątkowość i wartość artystyczna.
 2. Decyzje Komisji są ostateczne.

V. NAGRODY

 1. Nagrodą za I miejsce jest voucher o wartości 150 zł do zrealizowania w SUPRA RESTAURACJA GRUZIŃSKA .
 2. Nagrodami za II i III miejsce są książki o tematyce gruzińskiej ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża.

VI. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA

 1. Obornicki Ośrodek Kultury nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia otrzymane po wyznaczonym terminie z przyczyn od niego niezależnych.
 2. Obornicki Ośrodek Kultury nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie przez uczestników postanowień niniejszego regulaminu oraz za naruszenie prawa osób trzecich.
 3. Odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich, które mogłyby zostać skierowane do Obornickiego Ośrodka Kultury, przyjmuje na siebie uczestnik konkursu.
 4. Obornicki Ośrodek Kultury zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji nagrodzonych i wyróżnionych prac i prezentacji w publikacjach związanych z konkursem.