fbpx

Dziś mocne zakończenie lata w Obornikach, czyli Revolution Club Festival (film)

Revolution Club Festival

Festiwal Revolution Club Festival

W Obornickim Ośrodku kultury dziś odbędzie się Revolution Club Festival.

 

Muzyka w Obornikach zdobywa kolejnych sympatyków. Dziś przyjdzie pora na podbicie serc fanów muzyki dyskotekowej!  Oto kogo dziś usłyszymy na scenie OOK:

 

C-BooL – DJ to jego drugie imię! Grzegorz urodzony 30.05.1981 w Pyskowicach na Śląsku. Polski DJ/Producent muzyczny, oraz właściciel wytwórni C-Wave Records. Z muzyką klubową związany od najmłodszych lat. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002 roku. Wspiął się na pierwsze miejsce w polskiej liście Shazam oraz zdobył szczyt listy TOP 50 Polish Dance Chart – czyli listy utworów najczęściej granych w klubach w Polsce

Rafuss – pochodzi z Poznania i jest zakochany w muzyce elektronicznej, a w szczególności w muzyce Trance. Początki jego fascynacji muzyką elektroniczną sięgają czasów szkoły podstawowej. Styl Rafussa jest bogaty w urozmaicenia: trance, progressive, uplifting a także trance z domieszką innych gatunków!

Peran van Dijk to przedstawiciel holenderskiej sceny klubowej! Jest jednym z tych artystów, którego muzyka wzbudza niesamowite wspomnienia! Jego utwory takie jak „Good Time”, czy ” We Want To Be Free” stały się klasykami muzyki klubowej w Polsce i kojarzą się przede wszystkim z największymi imprezami sprzed paru dobrych lat! Wielokrotny gość Sunrise Festival w Kołobrzegu!

Skytech – Topowy polski DJ i producent, bardzo mocno rozwijający się poza granicami naszego kraju! W jego setach możemy się spodziewać dobrze wyselekcjonowanej muzyki, oraz wielkiego show, które za każdym razem jest obecne podczas jego występu! Skytech współpracował z takimi nazwiskami klubowego świata jak m.in R3hab, Headhunterz, Bassjackers, czy YVES V! Skytech ma na koncie wiele występów na najwiekszych eventach w Polsce m.in Sunrise Festival, a także sporo występów poza granicami kraju!

Fafaq – Jeden z najpopularniejszych polskich DJ-i i producentów! W swoich setach stawia na sporą dawkę energii, a szczególnie wyselekcjonowane przez niego numery tworzą na imprezach niepowtarzalny klimat! Współpracował z takimi nazwiskami klubowego świata jak R3hab, Bassjackers, Firebeatz, czy YVES V! Ma na koncie występy na największych imprezach klubowych w Polsce, w tym wielokrotnie na Sunrise Festival!

GOATIE aka Koza – właściwie Bartek, pochodzący spod Poznania. Okolicznym miastom znany jest bardziej pod pseudonimem Dj Koza. Jego miłością jest muzyka House, oraz wszelkie jej odmiany! Twórca cyklu setów pod nazwą „Journey To House Music „, w których prezentuje najnowsze propozycje właśnie wyżej wymienionego gatunku!

DJacob – Kuba, mieszkający w Obornikach, kocha wszystkie odmiany muzyki house, lecz to właśnie Future House gości ostatnio w jego setach najczęściej. Swoje pierwsze kroki postawił w styczniu 2016, gdy wygrał konkurs DJ-ski, wtedy oto właśnie odbyła się pierwsza impreza pod szyldem Revolution Club Festival!

DeJessy – właściwie Kuba. Dj pochodzący spod Poznania. Od kilku lat związany z lokalną sceną klubową. Ponadto jest laureatem i zwycięzcą wielu konkursów klubowych
Jego twórczość przez lata bardzo dynamicznie się zmieniała. Możemy śledzić jego postępy w regularnie wydawanych setach z cyklu Club Episode. DeJessy prezentuje wszelakie odmiany muzyki House, a mianowicie Bass House, G-House, a także Future House.

DJ Driver – prywatnie Rafał Kujawski, DJ & Producent z 20 letnim doświadczeniem, pochodzący z Gliwic. Czołowy reprezentant polskiej sceny Hardstyle, alternatywne style jakie preferuje to Hard Trance Classics, oraz Retro Attack. DJ Driver od kilku lat jest ekskluzywnym rezydenem klubów Energy 2000 w Katowicach i Przytkowicach a także Discoplex A4, gdzie gra u boku najwiekszych gwiazd z polski i z zagranicy.