fbpx

Już w sobotę festyn rodzinny Rewolucja Serc!

Festyn rodzinny Rewolucja Serc w Obornikach

19 sierpnia w parku Obornickiego Ośrodka Kultury odbędzie się piknik rodzinny "Rewolucja Serc". Warto już dziś zarezerwować sobie czas!

26 maja 2015 w Krajowym Rejestrze Sądowym została zarejestrowana Fundacja „Ja nie mogę czekać” Chcemy i pomagamy tym rodzicom którzy są mocno zaniepokojeni nieprawidłowym rozwojem swojego dziecka, którzy zadają pytania lekarzom, znajomym, czasem nauczycielom w przedszkolu: dlaczego moje dziecko jeszcze nie mówi, dlaczego nie bawi sie z innymi dziećmi, dlaczego jest inne, dlaczego, dlaczego….. Często otrzymują odpowiedź: poczekajcie każde dziecko rozwija się swoim rytmem, wasze dziecko ma jeszcze czas. Fundacja powstała, aby powiedzieć, że te dzieci nie mogą czekać, że tym dzieciom należy postawić rzetelną diagnozę i w razie potrzeby dać systematyczną, dostosowana do jego możliwości terapię. Taka terapia daje rozwój, a rozwój to radość dla dziecka i rodziców i nadzieja na samodzielność w przyszłości.

19 sierpnia zapraszamy oborniczan i nie tylko ich na Piknik Rodzinny „Rewolucja Serc”. Dlaczego powstał pomysł Rewolucji…? Dlatego by powiedzieć Wam coś ważnego… Każdego dnia diagnozuje się dzieci z zaburzeniami rozwoju… Każdego dnia ich Rodzice stają przed rozpaczliwym pytaniem co dalej… Każdego dnia zderzają się z brutalna rzeczywistością, w której ich dziecko jest na końcu kolejki oczekując na pomoc… Każdego dnia widzimy ich wielką chęć walki zabijaną przez system… Każdego dnia Rodzice dowiadują się, że aby pomóc swojemu dziecku muszą przejść skomplikowane procedury, by otrzymać tonę dokumentów… dokumentów ważniejszych niż dziecko… Ludzie pytają dlaczego to nie impreza na rzecz jednego dziecka… tak łatwiej pomagać… My wiemy, że tak łatwiej ale nasza Fundacja jest od ZADAŃ SPECJALNYCH i tych właśnie niełatwych… Bo na naszej liście czekają dzieci, których Rodzice często są na początku drogi i nie są gotowi, by mówić głośno POMÓŻCIE NAM! Dlatego podjęliśmy trud organizacji Rewolucji, by ich dzieci NIE MUSIAŁY CZEKAĆ i by dać im szansę na lepsze jutro!

Zarząd Fundacji „Ja nie mogę czekać”

A w czasie Rewolucji Serc dowiecie się czym zajmuje się fundacja, ale też będziecie się świetnie bawić. Przygotowano wiele niespodzianek!

Na samym początku zaśpiewa dla nas radosny, dynamiczny i energiczny zespół KIDS GOSPEL JOY – warto ich zobaczyć i posłuchać na żywo.
Będziemy oglądać start rakiety, obserwować powierzchnie innych planet i podziwiać cuda Wszechświata! W Mobilnym Planetarium ASTROLAB.
Z Wicherek GYM & FITNESS spalimy trochę kalorii skacząc na trampolinach. Te radosne ćwiczenia wprowadzą nas w dobry nastój, który będzie nam potrzebny podczas „Rewolucji Serc”.
A Stowarzyszenie Historyczne Grodu Radzim przygotowało dla Was: wypiek podpłomyków z dziećmi, pokaz uzbrojenia – możliwość przebierania się zarówno w stroje wojów jak i niewiast, wyplatanie ozdobnych sznurków i krajek – wyplatanie bransoletek z dziećmi, zabawy plebejskie: kręcioła, walka na worki z sianem, przeciąganie liny na kłodzie. Będziemy też wypalać wypalarkami na drewnianych deseczkach w kształcie tarczy… To dopiero będzie zabawa!
Chyba na tym skończymy zdradzanie niespodzianek. Przyjdźcie i zobaczcie sami co jeszcze dla Was przygotowała REWOLUCJA SERC – w imieniu fundacji „Ja nie mogę czekać” – serdecznie zapraszamy do zabawy i pomagania z zapewnieniem że DOBRO ZAWSZE POWRACA!

plakat festyn rodzinny Rewolucja Serc