fbpx

Poniedziałki filmowe w OOK

Poniedzialki filmowe w OOK

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne projekcje filmowe.

Poniedziałki filmowe w OOK

To propozycje dla najmłodszych. W lipcu milusińscy mogli obejrzeć „Wakacje Mikołajka” , „Złoty kompas”, „Balerina inna niż wszystkie!” i „Vaiana skarb oceanu”.  Na sierpień ośrodek przygotował kolejne ciekawe propozycje.

„TROLLE” /produkcja USA – 2016/

Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat.

Film wyreżyserował  Mike Mitchell, scenariusz napisali: Jonathan Aibel i Glenn Berger. Głosów stworkom użyczyli: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, Christopher Mintz-Plasse i inni.

Na projekcję zapraszamy 14.08 br. godz.10.00

„Bociany – znajdź swoją paczkę” /produkcja USA - 2016/

Bociany przynoszą dzieci... a przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia maszynę produkującą dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Film wyreżyserowali: Nicholas Stoller i Doug Sweetland, scenariusz napisał Nicholas Stoller, głosów bohaterom użyczyli: Andy Samberg, Katie Crown, Kelsey Grammer, Jennifer Aniston, Ty Burrell, Anton Starkman i inni.

Na projekcje zapraszamy 21.08 br. godz. 10.00

„Kopciuszek” /produkcja USA – 2015/

"Kopciuszek" to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem…

Reżyseria Kenneth Branagh, scenariusz Chris Weitz. W rolach głównych wystąpili: Lily James jako Kopciuszek, Cate Blanchett jako Macocha, Richard Madden jako Książę i Helena Bonham Carter jako Wróżka chrzestna.

Na projekcję zapraszamy 28.08 br. godz. 10.00

WSTĘP NA PROJEKCJE jest BEZPŁATNY.