fbpx

TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODY w Obornikach

Mobilne Kino Informacja prasowa 1

 

24 lipca w Łazienkach Obornickich w Obornikach (ul. Łazienkowa/ul. Żwirki i Wigury) po raz kolejny pojawi się najbardziej filmowa Škoda Yeti z mobilnym projektorem na dachu! W Wielkopolsce będzie to już szóste spotkanie z fanami kina w ramach TRANSATLANYK: Mobilne Kino ŠKODY. 

O godzinie 22.00 uczestnicy będą mogli zobaczyć kryminalny thriller Bogowie ulicy z Jakiem Gyllenhaalem (Zodiak, Kod nieśmiertelnościw znakomitej roli policjanta przypadkowo wpadającego na trop makabrycznej zbrodni.

Lipiec to już kolejny miesiąc, trwającego przez wakacje cyklu Mobilnego Kina ŠKODY. Dwa województwa w dwa miesiące! W tym roku Transatlantyk: Mobilne Kino ŠKODY  po raz pierwszy odbywa się z niespotykanym dotąd rozmachem: cykl pokazów rozpoczął się  już 3 czerwca w Pabianicach i potrwa aż do końca lipca. 24 pokazy kina plenerowego w woj. łódzkim i woj. wielkopolskim odbywają się w kolejne czerwcowe i lipcowe weekendy.

Dzięki nieodpłatnym pokazom, Transatlantyk: Mobilne Kino Skody aktywizuje społeczności lokalne mniejszych i większych miejscowości. W tym roku odwiedzi mieszkańców: Piotrkowa Trybunalskiego, Wielunia, Skierniewic, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa, Pabianic, Kutna, Radomska, Zduńskiej Woli, Łodzi, Konina, Leszna, Gostynia, Kępna, Piły, Złotowa, Rawicza i Poznania. Mobilne Kino ŠKODY potrwa aż do 30 lipca - w Poznaniu zakończy go komedia Debiutanci.

Szczegółowa lista przyszłych projekcji, a także relacje wideo oraz galeria zdjęć z pokazów dostępna jest na stronie www.transatlantyk.org.

Marka ŠKODA towarzyszy Festiwalowi już od 5 lat, rekomendując ciekawe wydarzenia kulturalne i inicjatywy artystyczne. Poprzedni sukces tego niespotykanego projektu kina plenerowego zaowocował dalszym rozszerzeniem współpracy. Od 2015 roku ŠKODA jest sponsorem głównym TRANSATLANTYK FESTIVAL.