fbpx

Konkurs fotograficzny - fotozakręcenie

fotoza2

Fotozakręcenie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym WIEJSKIE SZEPTY. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wystawa zdjęć w Bibliotece Publicznej!

Ranna rosa, słonecznik po deszczu, dzieciaki z konewkami, kury na wybiegu, samotny rolnik na polu, kaczki przechadzające się po ulicy, dzieciaki bawiące się w kałuży, leśna polana skąpana w słońcu, wszystko co tylko uznacie za wiejskie podszeptywanie. Reportaż, portret, makro, krajobraz, każdy rodzaj fotografii będzie tu dobry jeżeli ma się pomysł!

Do dzieła, niech wasze MOOD BOARD`y wypełnią się inspiracjami, a nasz mail zapełni się waszymi fotkami! Regulamin poniżej ;))

fotoza1

Regulamin konkursu Fotograficznego!

1. Uczestnikiem konkursu może być osoba, która nie zajmuje się profesjonalnie fotografią: w szczególności nie posiada wyższego wykształcenia w dziedzinie fotografii oraz nie prowadzi działalności gospodarczej związanej ze świadczeniem usług fotograficznych.
2. Posiada konto użytkownika na portalu Facebook oraz lubi stronę Oborniki-fotozakręceni.
3. Uczestnikiem może być osoba po ukończeniu 16 roku życia.
4. Konkurs trwa od 21.07.2015r. do 5.08.2015r. włącznie.
5. Temat prac: WIEJSKIE SZEPTY.
6. Do konkursu można zgłaszać jedynie zdjęcia swojego autorstwa.
7. Zdjęcia wysyłamy pod adres mailowy: oborniki-fotozakreceni@o2.pl
8. Każdy z uczestników może wysłać 1 fotografię, związaną z tematem konkursu.
9. Każda praca opatrzona powinna być opisem, który zawierać ma:
Imię i Nazwisko autora
tytuł pracy
telefon kontaktowy
adres mailowy
datę urodzenia
10. Opis powinien być kompletny, w przypadku niewypełnienia, fotografia zostaje zdyskwalifikowana.
11. Zgłoszone do konkursu fotografia muszą być w formacie JPG, a wielkość przesłanego pliku nie może przekraczać 8mb. Z zastrzeżeniem: Osoby nagrodzone zobowiązują się do przesłania nam pracy w terminie nieprzekraczalnym jednego dnia od daty ogłoszenia wyników, zdjęcia w formacie pozwalającym na wydruk w większym formacie tj. min. 2000x3000 pikseli.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszej selekcji zdjęć, zanim trafią one do galerii konkursowej.
13. Wymaga się, by fotografie były przemyślane, zgodne z tematyką konkursu, estetycznie wykonane (zdjęcia rozmazane/ niewyraźne itp. będą usuwane).
14. Zdjęcia oceniane będą przez 5 osobowe jury:
2 założycieli społeczności Fotozakręceni, będącymi równocześnie organizatorami konkursu,
Kosma Walkowiak, Fotograf
Joanna Dolińska, Urząd Miejski Oborniki, Referat Promocji
Daria Goszcz, Redaktor Gazety Tydzień Obornicki
15. Jury wybiera 3 najlepsze prace, które nagrodzone zostaną 8.08.2015r. w Nieczajnie podczas imprezy z okazji 70-lecia OSP Nieczajna.
16. Nagrodzona zostanie dodatkowo osoba, której zdjęcie zyskało największą ilość lajków, na profilu Oborniki-fotozakręceni.
17. Przesłanie do nas zdjęć jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i brane jako zgoda do dalszej publikacji.
18. O tym, czy zdjęcie zostało zakwalifikowane do konkursu, organizatorzy poinformują mailowo, bądź telefonicznie.
19. Nagrodzone zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w Bibliotece Publicznej w Obornikach, gazecie: Tydzień Obornicki oraz na uroczystościach w Nieczajnie.
20. Dla zwycięzców przewidziane nagrody rzeczowe! W tym album z fotografiami Wiktora Franko opatrzony specjalną dedykacją dla zwycięzcy (https://www.facebook.com/WiktorFrankoPhotography?ref=ts&fref=ts) oraz torba fotograficzna firmy ELDEX (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.880437322046459.1073741830.756488074441385&type=3) !!!