fbpx

Maj w Obornickim Ośrodku Kultury

ook5

17 maja b.r. w parku O.O.K. będzie głośno i mundurowo. Na 5 z kolei Piknik Militarno-Motocyklowy zapraszają: Sekcja Motocykli Ciężkich „Jastrzębie Dróg” z Obornik, Koło Żołnierzy Rezerwy „Wiarus” z Obornik i Obornicki Ośrodek Kultury. Piknik 5 z kolei ale pierwszy organizowany z udziałem K.Ż.R. „Wiarus”.

Impreza rozpocznie się paradą motocykli która wyruszy ze stacji paliw Shell w Bogdanowie o godzinie 13.00. Piknik obfitować będzie w szereg atrakcji, między innymi: konkursy i zabawy dla dzieci, przeciąganie liny, konkurs strzelecki, pokaz militarny czy pokaz sztuk walki.

Wystąpią zespoły: „Outsider”, „Tacy Sami”, „Cat Clan” i „The Rising Strom”.

plakat motocyklowy 1

Podczas trwania imprezy odbędzie się licytacja między innymi: srebrnych znaczków sekcji „Jastrzębie Dróg”, obrazów, szkiców wykonanych przez dzieci, koszulek okolicznościowych, przelotów motolotnią oraz albumu „Oborniki na dawnych pocztówkach” z autografem burmistrza.  Dochód z licytacji przeznaczony będzie na potrzeby niepełnosprawnej Jagody Borowiak. Organizatorzy liczą na hojność.

Kolejną imprezą będzie koncert charytatywny pod hasłem „Pieskie życie”  na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azorek”. Usłyszymy zespoły: „Ciabatta”, „Painkiller”, „The Jeff” oraz „Czy to ważne?”. Koncert odbędzie się dnia 22 maja b.r./piątek/ godzina 18.00. Cegiełka za wejście 5 zł.

pieski koncert

Uwaga! Zabierzcie ze sobą artykuły niezbędne zwierzętom a Wam już zbyteczne! Z góry dziękujemy.

Serdecznie zapraszamy i życzymy dobrej zabawy na imprezach w Obornickim Ośrodku Kultury.