fbpx

W Rogoźnie się dzieje

wESELE OD KUCHNI

W czasie majówki w Rogoźnie odbywa się sporo imprez. Dzisiaj już jesteśmy po Turnieju Szachowym oraz Zawodach Wędkarskich o Puchar Jezior Nienawiskich. Wieczorem czekają nas jeszcze wrażenia kulturalne. O 18:30 zapraszamy do Ośrodka Kultury na komedię muzyczną „Wesele od kuchni”.

Jest to komedia muzyczna której fabuła opiera się o przedstawienie zaplecza przygotowań do ślubu. Humor sytuacyjny plus żarty „świadka” zapewniają dobrą zabawę. Zapraszamy do OK, wstęp WOLNY.

2 maja o godzinie 9:00 startuje z placu K.Marcinkowskiego wycieczka rowerowa. O tej samej porze rozpoczną się również kolejne zawody wędkarskie na Jeziorze Rogozińskim.

Uroczystości świętowania 3 maja w Rogoźnie mają rangę powiatowych. Rozpoczynają się o 9:40 przemarszem z ul. Nowej do kościoła Św. Wita, gdzie o godzinie 10:00 odprawiona będzie Msza święta z Ojczyznę. O 11:00 odbędzie się część oficjalna przy pomniku Powstańców Wielkopolskich. Dopełnieniem świętowania będą zawody strzeleckie Bractwa Kurkowego, które rozpoczną się o godzinie 12:00.

mAJOWE