Przejdź do głównej treści

Dziś Artur Andrus odwiedzi Oborniki

| eoborniki.pl za OOK | Zapowiedzi kultura

Dziś 22 listopada na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury pojawi się Artur Andrus. W sprzedaży zostały ostatnie bilety.

Dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy i konferansjer a także piosenkarz zaprezentuje swoją twórczość również na deskach OOK.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety w cenie 55 zł. Możliwa jest rezerwacja w sekretariacie OOK oraz pod nr tel. (61) 29 61 424 / 605 600 494.


3 maja 2026 r. w Parku OOK w Obornikach odbędzie się piknik „Tacy Jesteśmy”. Organizatorzy przygotowali koncerty i atrakcje, a prognozy zapowiadają ciepłą i bezdeszczową pogodę.
Majówka w Rogoźnie zapowiada się wyjątkowo i już teraz wiadomo, że targowisko miejskie „Mój Rynek" przez dwa dni – 1 i 2 maja 2026 roku – zamieni się w centrum rozrywki dla całej gminy i okolic.
Gmina Ryczywół zaprasza na wspólne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Obornikach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Bobas w bibliotece".
Dzisiaj, 12.04.2026 r., w Obornikach zobaczymy spektakl o relacjach, które potrafią się skomplikować przez brak szczerości. „Za przeproszeniem, Artysta” to kameralna opowieść o emocjach, które zna każdy.
Przed galą mikroFONIA OPEN 2026 w Rogoźnie odbędzie się finał powiatowy konkursu. W dniach 10–11.04.2026 r. uczestnicy zaprezentują się na scenie według szczegółowego harmonogramu.
I Rogozińską Galę RogArt - wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które celebruje talent, pasję i twórczość mieszkańców Gminy Rogoźno, zaplanowano na dzisiejsze popołudnie, start o godzinie 17:00.