Przejdź do głównej treści

W Obornikach odbędzie się spotkanie autorskie z Joanną Bononowicz

| Łukasz | Zapowiedzi kultura

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki zaprasza na spotkanie z Joanną Bononowicz.

Obornicka biblioteka zaprasza na spotkanie z literaturą. Tym razem będzie okazja do rozmowy z Joanną Bonowicz, autorką książek „W drodze do siebie” i „To lato będzie inne” oraz bloga: https://joannabonowicz.com/blog/

Na spotkaniu porozmawiamy o życiu i różnych jego kolorach, o radości i trudach dnia codziennego oraz o tym, że można i że warto odnaleźć siebie albo przynajmniej spróbować siebie poszukać. Zapraszamy każdego chętnego do wysłuchania lub wzięcia udziału w rozmowie -  zachęca obornicka czytelnia. 

Spotkanie odbędzie się 14 marca o godz. 18:00.

Soul, R&B i pop w najlepszym wydaniu – już wkrótce Objezierze wypełni się dźwiękami największych hitów Whitney Houston, Arethy Franklin i Beyoncé. Na scenie pojawi się Kornelia Raźniewska.
Święto Trzech Króli to od lat czas wspólnego kolędowania z chórem Con Brio. W tym roku muzyczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „Zaśpiewajmy Jezusowi” w kościele Miłosierdzia Bożego w Obornikach.
Majątki Wielkopolskie to seria wydawana przez Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno‑Spożywczego w Szreniawie, dokumentująca dawną architekturę dworską, folwarki i majątki ziemskie w różnych częściach Wielkopolski. Dotychczas ukazało się dziesięć tomów, a każdy poświęcony jest innemu powiatowi…
Magia świąt, ponadczasowa historia i spotkanie z Mikołajem – tak zapowiada się rodzinny spektakl „Opowieść wigilijna”, który już 20 grudnia zawita do Domu Kultury w Objezierzu.
„Wieczory Objezierskie” wracają z ognistą propozycją. 30 listopada 2025 r. Dom Kultury w Objezierzu wypełnią brzmienia flamenco w wykonaniu zespołu Danza del Fuego.
Już 6 grudnia spotkamy się na świątecznym jarmarku w Rogoźnie. Na gości czeka mnóstwo muzyki, atrakcji i zimowej atmosfery! 
GOK Ryczywół zaprasza 22 listopada 2025 r. na stand-up Tomka Nowaczyka z najnowszym programem „Głowa wolnodojrzewająca”.