Skip to main content


Oborniki. Plenerowa impreza charytatywna

| Marcin | Zapowiedzi kultura

Zapraszamy na integracyjną imprezę odbywająca się w OOK, w której czasie zbierane będą pieniądze na leczenie Filipa Namysłowskiego.

Organizatorzy zapewniają bardzo dużo atrakcji. Całość rozpoczyna się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00. Zbierane będą fundusze przeznaczone na rzecz Filipa Namysłowskiego na: leczenia, rehabilitacje, badania laboratoryjne, zakup sprzętu medycznego, sprzętu rehabilitacyjnego, podnośniki, winda. W organizacji przedsięwzięcia zaangażowało się sporo osób, firm, instytucji.

Liczymy na przychylność pogody i zachęcamy do udziału. W czasie imprezy będzie można skorzystać z toru przeszkód, wcielić się w rolnika, strażaka, zobaczyć zabytkowe samochody. Na spragnionych słodkości czekają ciasta, wata cukrowa. W kąciku dla dzieci malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, kącik plastyczny, gdy i zabawy, dmuchawce, bańki mydlane.

Muzycznie spotkanie umilać będą: Zbigniew Zaranek zwycięzca czwartej edycji „The Voice Senior” & Sławek Czapla, Mateusz Łabiak, Bartek Tecław, Tomasz Wróblewski z autorskim utworem „Tomala-Dobry” oraz inni wykonawcy.

Dodatkowo planowane są:
• Joga pod chmurką: oddech wśród trawy
• Bieg integracyjny: Biegacze dla Filipka
• GPR OSP Uścikowo – Pokaz psów ratowniczych
• Wystawa broni KŻR Wiarus
• Warsztaty z poprawnej techniki nordic walking.

Link do zbiórki pieniędzy: https://www.siepomaga.pl/filip-namyslowski

Cleo wystąpi w ramach Summer Disco & Dance

Obornicki Ośrodek Kultury budując efekt napięcia, sukcesywnie publikuje informacje na temat tegorocznych Dni Obornik, które jak już wiemy, odbędą się :).

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz w OOK

Według informacji z OOK zostały już ostatnie bilety na platformach internetowych! To będzie, specjalny koncert stworzony dla Obornickiego Ośrodka Kultury, warto tam być!!

To lato będzie inne - wieczór autorski

Wieczór autorski Joanny Bonowicz, autorki książki „To lato będzie inne” w OOK.

Cafe Cooltura #3 – Cześć tu energia

 Wiosenna dawka energii w ramach kolejnego Cafe Cooltura w OOK 26.04.2024.

Topienie Marzanny w Jaraczu

Kolejny raz w Muzeum Młynarstwa w Jaraczu odbędzie się inscenizacja obrzędu topienia Marzanny. Impreza odbędzie się 17.03.2024 od godziny 11:00.

Adam Woronowicz w OOK

Na kanapie dla gwiazd w OOK zasiądzie doskonały aktor Adam Woronowicz. 

Miksuj styl

MIKSUJ STYL to pierwsza edycja imprezy zaproponowana przez OOK, łączącej gatunki muzyczne. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści.