Skip to main content


To lato będzie inne - wieczór autorski

| Marcin | Zapowiedzi kultura
Wieczór autorski Joanny Bonowicz, autorki książki „To lato będzie inne” w OOK. Zachęcamy do spędzenia sobotniego wieczoru „przy lekturze” książki Joanny Bonowicz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00, 27.04.2024.

Tak o książce pisze jedna z pierwszych czytelniczek (źródło OOK):
Książka zaskoczyła mnie do głębi. Na pierwszy rzut oka sytuuje się na pograniczu literatury feministycznej, od której notabene zazwyczaj stronię, i swoistego strumienia świadomości w zgrabnym, XXI-wiecznym wydaniu, zyskuje jednak na głębszym poznaniu i zdecydowanie wymyka się wszelkim próbom klasyfikacji. Z całą pewnością stwierdzam — mimo tysięcy książek na sumieniu, nie pamiętam, aby ktokolwiek coś podobnego popełnił. Jeśli pragniesz zajrzeć w głąb siebie, przyjrzeć się prawdziwym motywacjom swoich wyborów, odnaleźć siebie z dawien dawna straconą dla bieżączki dnia codziennego, ze świecą szukać lepszej pozycji. Napawa nadzieją, że jeśli tylko podejmiesz rękawicę rzuconą przez Joannę Bonowicz, „to lato będzie inne”.

Zachęcamy do udziału w premierze, drugiej książki Joanny Bonowicz TO LATO BĘDZIE INNE, połączonej z wieczorem autorskim i możliwością nabycia pierwszych egzemplarzy. Wydarzenie będzie absolutną premierą, będzie to pierwszy moment, w którym książka trafi w ręce czytelników.

Wstęp jest bezpłatny!
 

Cleo wystąpi w ramach Summer Disco & Dance

Obornicki Ośrodek Kultury budując efekt napięcia, sukcesywnie publikuje informacje na temat tegorocznych Dni Obornik, które jak już wiemy, odbędą się :).

Oborniki. Plenerowa impreza charytatywna

Zapraszamy na integracyjną imprezę odbywająca się w OOK, w której czasie zbierane będą pieniądze na leczenie Filipa Namysłowskiego.

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz w OOK

Według informacji z OOK zostały już ostatnie bilety na platformach internetowych! To będzie, specjalny koncert stworzony dla Obornickiego Ośrodka Kultury, warto tam być!!

Cafe Cooltura #3 – Cześć tu energia

 Wiosenna dawka energii w ramach kolejnego Cafe Cooltura w OOK 26.04.2024.

Topienie Marzanny w Jaraczu

Kolejny raz w Muzeum Młynarstwa w Jaraczu odbędzie się inscenizacja obrzędu topienia Marzanny. Impreza odbędzie się 17.03.2024 od godziny 11:00.

Adam Woronowicz w OOK

Na kanapie dla gwiazd w OOK zasiądzie doskonały aktor Adam Woronowicz. 

Miksuj styl

MIKSUJ STYL to pierwsza edycja imprezy zaproponowana przez OOK, łączącej gatunki muzyczne. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści.