Przejdź do głównej treści

Najbardziej kontrowersyjny duet tego roku

| Golden Media Polska | Zapowiedzi kultura

Tylko w „Bitwie na głosy“ wystąpią razem diva operowa i niepokorny heavymetalowiec! A Kasia Zielińska nie tylko zaśpiewa… Zatańczy też z Rafałem Maserakiem! Wojtek Jagielski da popis instrumentalny.  Repertuar będzie zaskakujący!

Najbardziej kontrowersyjny duet tego roku

To ostatnie starcie przed wielkim finałem. Andrzej Piaseczny i jego zespół już spokojnie mogą przygotowywać się do bitwy o pierwsze miejsce. Dla Ewy Farnej i Libera to jednak stresujący moment. Na ostatniej prostej polegnie jedno z nich. Kto stanie ramię w ramię z Andrzejem w finałowym odcinku?

Eksperckie grono programu zapragnęło poczuć jak to jest po drugiej stronie barykady. Alicja Węgorzewska zmierzy się na głosy z Tomaszem Titusem Pukackim. Lider „Acid Drinkers” zaprosił do występu niebywale utalentowanego nastolatka, z którym gra w jednym zespole. Kasia Zielińska wesprze ich wokalnie oraz tanecznie. Choreografia przygotowana razem z Rafałem Maserakiem będzie prawdziwą niespodzianką!  A jak w tym wszystkim odnajdzie się Dyrektor Muzyczny Radia Zet? Wojtek Jagielski dobrze wie, co powinien robić. Zasiądzie za perkusją, tak jak czyni to od lat w swoim zespole „Poparzeni Kawą Trzy”. Do tej wybuchowej mieszanki dołączy wybrany przez Alicję w poprzednim odcinku zdolny Konrad Cygal z grupy Ewy Farnej. Co go czeka podczas tego nietypowego występu? Czy eksperci poczują się jak uczestnicy „Bitwy na głosy”? Kto oceni ich show? Czy boją się krytyki?

To nie koniec atrakcji sobotniego wieczoru. Gwiazdy postanowiły wymienić się repertuarem i zaśpiewają przeboje swoich rywali w „Bitwie na głosy”.  „Jeszcze bliżej” Andrzeja Piasecznego, „Cicho” Ewy Farnej oraz „Mijamy się” Libera, zabrzmią w oryginalnych interpretacjach gwiazd półfinału jesiennej edycji show. Czy trudno śpiewać hity przeciwników z programu? Czyje piosenki najbardziej przypadną im do gustu?

Półfinał z serią zaskakujących występów! Eksperci w niepowtarzanym, wspólnym show na scenie „Bitwy na głosy”! Zacięta walka o miejsce w finale! Sobota, godz. 20.10, TVP2!

 

Soul, R&B i pop w najlepszym wydaniu – już wkrótce Objezierze wypełni się dźwiękami największych hitów Whitney Houston, Arethy Franklin i Beyoncé. Na scenie pojawi się Kornelia Raźniewska.
Święto Trzech Króli to od lat czas wspólnego kolędowania z chórem Con Brio. W tym roku muzyczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „Zaśpiewajmy Jezusowi” w kościele Miłosierdzia Bożego w Obornikach.
Majątki Wielkopolskie to seria wydawana przez Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno‑Spożywczego w Szreniawie, dokumentująca dawną architekturę dworską, folwarki i majątki ziemskie w różnych częściach Wielkopolski. Dotychczas ukazało się dziesięć tomów, a każdy poświęcony jest innemu powiatowi…
Magia świąt, ponadczasowa historia i spotkanie z Mikołajem – tak zapowiada się rodzinny spektakl „Opowieść wigilijna”, który już 20 grudnia zawita do Domu Kultury w Objezierzu.
„Wieczory Objezierskie” wracają z ognistą propozycją. 30 listopada 2025 r. Dom Kultury w Objezierzu wypełnią brzmienia flamenco w wykonaniu zespołu Danza del Fuego.
Już 6 grudnia spotkamy się na świątecznym jarmarku w Rogoźnie. Na gości czeka mnóstwo muzyki, atrakcji i zimowej atmosfery! 
GOK Ryczywół zaprasza 22 listopada 2025 r. na stand-up Tomka Nowaczyka z najnowszym programem „Głowa wolnodojrzewająca”.