Przejdź do głównej treści

Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Argentyną

| eoborniki.pl, ook | Zapowiedzi kultura

Klub Podróżnika zaprasza na podróż do Argentyny. Spotkanie odbędzie się w OOK 9 grudnia.

Klubu Podróżnika w rytmie tanga przeniesiemy się do Argentyny! Dowiemy się wielu ciekawostek o tym kraju, poznamy jego kulturę i zwyczaje. 
Spróbujemy określić, czy większa popularnością cieszy się Papież Franciszek czy Leo Messi.

Posmakujemy Choripan, czyli argentyńskiego hot-doga. W ramach warsztatów stworzymy słoneczny obrazek.
Spotkanie odbędzie się 9 grudnia o godzinie 10:00 w sali kameralnej OOK.

Wiek: 7-15 lat

Koszt: 50 zł

Zapisy: 605-600-494

GOK Ryczywół zaprasza 22 listopada 2025 r. na stand-up Tomka Nowaczyka z najnowszym programem „Głowa wolnodojrzewająca”.
Centrum Kultury w Rogoźnie zaprasza na koncert „Od Wiednia do Paryża”, w którym zabrzmią najważniejsze europejskie klasyki oraz musicalowe przeboje.
Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza 22 listopada 2025 r. na koncert Fryderyki Warguły z zespołem. Wydarzenie odbędzie się w Sali Kameralnej o godz. 18:00.
RCK szykuje teatralny wieczór pełen muzyki, humoru i emocji. 14 grudnia 2025 - „Recepta na Szczęście” to komedia romantyczna z koncertowym brzmieniem, która pokazuje, że miłość potrafi zaskoczyć w każdym wieku.
Miłośnicy muzyki popularnej mają dziś w Rogoźnie wyjątkową okazję – na scenie RCK pojawią się gwiazdy znane z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Czeka Was ponad dwie godziny świetnej zabawy.
Jesienny wieczór, blask świec i muzyka na żywo – czego chcieć więcej? Dziś, 9 listopada 2025 r. o godz. 18:00 na Skarpie przy ul. Kowalskiej w Obornikach zagra zespół Osty.
W kameralnej sali Obornickiego Ośrodka Kultury zabrzmi muzyka pełna emocji. 8 listopada 2025 r. odbędzie się wyjątkowy wieczór Café Cooltura – „Co w duszy gra” z udziałem Dajany Runowskiej, Marcina Kempińskiego oraz duetu Baum – ojca i syna.