Przejdź do głównej treści

Wesele w OOK

| MP | Zapowiedzi kultura

Teatr „Co dwie sztuki” oraz Obornicki Ośrodek Kultury zapraszają na spektakl „Wesele”.

Spektakl jest wydarzeniem premierowym w wykonaniu Grupy warsztatowej Dramatura, odbędzie się 8.10.2023 o godzinie 17:00 w OOK. Wstęp jest wolny. O swoim spektaklu artyści piszą, że jest to próba zmierzania się z nowoczesną interpretacją dramatu Stanisława Wyspiańskiego. To także postawienie pytania czy mamy jeszcze szansę na odzyskanie złotego rogu oraz egzamin z tego, ile jest nas w nas samych.

Występują: uczestnicy warsztatów teatralnych DraMatura.
Reżyseria: Marlena Konieczna, Mikołaj Wołochowicz
Scenariusz: Marlena Konieczna

weseleook d

31 października w Rogozińskim Centrum Kultury zabrzmi blues, soul i rock w najlepszym wydaniu. Na scenie wystąpi Joanna Dudkowska Band & Chuc Frazier z koncertem „Dla tych, którzy odeszli” – pełnym emocji wspomnieniem największych muzycznych ikon.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki zaprasza na warsztaty tkackie, które odbędą się w ramach projektu „Pradziejowa biblioteka”.
Sara Frankiewicz i Kinga Buczek umilą piątkowy i sobotni wieczór w OOK. Zapraszamy na Cafe Cooltura.
Rogozińska biblioteka zaprasza na spotkanie autorskie z Arturem Andrusem. Okazja do wysłuchania barwnych opowieści nadarzy się 19 listopada.
Obornicka biblioteka zaprasza młodych czytelników na spotkanie z dinozaurami! Na kolejne spotkanie tematyczne czytelnia zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat wraz z opiekunami.
Już w niedzielę, 28 września 2025 r., w Muzeum Młynarstwa i Wodnych Urządzeń Przemysłu Wiejskiego w Jaraczu odbędzie się coroczny Festyn Młynarski. To wydarzenie, które łączy historię młynarstwa z bogatym programem artystycznym, warsztatami rękodzielniczymi oraz strefą pełną atrakcji dla całych rod…
W październiku w Kościele pw. NMP Wniebowziętej w Obornikach odbędzie się spektakl słowno-muzyczny pt. „Pieśń o Bolesławie Chrobrym, który koroną królewską Polskę ozdobił”.