Przejdź do głównej treści


Rozpoczynają Lato w Rogoźnie. Będzie wiele atrakcji

| osir rgozno | Zapowiedzi kultura

Gmina Rogoźno zaprasza na imprezy organizowane w ramach cyklu "Rozpoczynamy Lato w Rogoźnie".

Przez dwa weekendy w Rogoźnie odbywać się będzie seria imprez, które mają w mieście rozpocząć oficjalnie lato. Bogaty program przygotowano na sobotę 1 lipca. Już od 10:00 trwa turniej piłki siatkowej. O 16:00 czeka nielada gratka dla fanów motoryzacji. Rozpocznie się bowiem wówczas zlot starych pojazdów. Do późnych godzin nocnych natomiast będzie grać muzyka klubowa. Ten akcent "Rozpoczęcia Lata w Rogoźnie" odbędzie się w ramach Summer Beach Festival. Na scenie zobaczymy m.in. l. GOT U, Aisherr czy DEE JAY Kacper. 

Wszystkie imprey odbywają się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie.

Więcej informacji na temat imprez w Rogoźnie znajdziecie na poniższym plakacie. 

Summer Beach Festival:

Mateusz Ziółko zaśpiewa 24 maja w Rogoźnie. Dostępne są już bilety na jego koncert.
Tradycyjne topienie Marzanny w Jaraczu odbędzie się w tym roku w najbliższą niedzielę 23 marca 2025.
15 marca o godzinie 16:00 w Ośrodku Kultury w Rogoźnie odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci – "Szałaputki" w wykonaniu "Teatryle"!
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki zaprasza na spotkanie z Joanną Bononowicz.
W czwartek w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Oborniki zagra duet Michał Siekierski - Antoni Żuromski.
Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole zaprasza na spektakle teatralne w lutym i marcu.
Dom Kultury w Objezierzu będzie gospodarzem koncertu Obornickiej Orkiestry Dętej. Artyści zaprezentują się tam dwukrotnie.