Przejdź do głównej treści

Mezo zaklinaczem węży!

| Golden Media Polska | Zapowiedzi kultura

Tylko w Eska TV raper wystąpi w towarzystwie gadów! Jakie zwierzęta lubi? Na pewno psy, gdyż ma piękną sukę rasy owczarek niemiecki. Nie lubi myszy. A jak z wężami? Czy artysta zachował zimną krew gdy pełzały po nim?

To okaże się w najbliższym odcinku muzycznego show "Kilerskie Karaoke". Po występie Meza, jedna z jurorek wyznała, że piosenka "Ważne" jest jej ulubionym utworem rapera. Czy to Kasia Kwiatkowska zachwyca się jego twórczością? A może Magda Schejbal?
W drużynie z Mezem wystąpi Ewa Jach. Będą walczyć przeciwko ekipie Piotra Kupichy i Alexandry.

Kto wygra ten pojedynek? Dowiecie się już w najbliższą niedzielę o 18.00 w Eska TV!

Już 6 września (sobota) w godzinach 13:00–21:00 spotykamy się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rogoźnie, by wspólnie świętować i integrować się międzypokoleniowo! - informuje strona rogozińskiego urzędu.
Rynek w Obornikach ponownie rozbrzmiewa muzyką – a my szykujemy się na kolejne spotkanie z kulturą pod gołym niebem. Do Obornik przyjeżdża gwiazda światowej sławy – Urszula Dudziak wraz z córką Miką Urbaniak.
Lato w Obornikach nabierze nowego, muzycznego wymiaru. Już 26 lipca na Rynku wystartuje cykl koncertów plenerowych „Letnie Konstelacje Dźwięków”, który przez kolejne sobotnie wieczory będzie przyciągać mieszkańców i gości wyjątkowymi brzmieniami.
Już w piątek, 9 sierpnia 2025 r., Park Obornickiego Ośrodka Kultury po raz kolejny stanie się muzycznym sercem miasta. W ramach wydarzenia „Gwiazdy w Parku” na plenerowej scenie wystąpią dwie wyjątkowe osobowości polskiej muzyki młodego pokolenia – Wiktor Dyduła i FANKA (Anna Wójcik).
Summer Beach Revolution to nowa jakość i świeży klimat na muzycznej mapie regionu, dzięki współpracy Summer Revolution Festivals z Rogozińskim Centrum Kultury. To nie zwykła impreza — to prawdziwa SUMMER BEACH REVOLUTION!
Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny koncert z cyklu MAŁA CZARNA, który odbędzie się w sobotę, 20 lipca o godz. 17:00 w klimatycznym otoczeniu parku przy Młynie Dahlmanna.
W najbliższą sobotę, 13 lipca o godz. 17:00, zapraszamy Was serdecznie do malowniczego parku przy młynie Dahlmanna, gdzie odbędzie się kolejna edycja naszej muzycznej serii MAŁA CZARNA!