Skip to main content

To będzie weekendowe święto kobiet w Ryczywole

| Łukasz | Zapowiedzi kultura

W Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole święto kobiet potrwa aż 2 dni!

Gminny Ośrodek Kultury przygotował bogaty program artystyczny z okazji Dnia Kobiet. Na ryczywolskie święto zapraszane są panie, ale także i ich partnerzy. Pojemność GOK-u jest ograniczona, więc organizatorzy zapraszają w sobotę lub w niedzielę. 

Na scenie zobaczyć będzie można Adama Szymańskigo, Bartka Szudrowicza i kabaret Deja Vu. Dodatkowo zapewniony jest dojazd na to wydarzenie. Gości dowiezie Romek Bus wg poniższego rozkładu jazdy. 

Na to wyjątkowe spotkania zapraszają: Wójt Gminy Ryczywół, Przewodniczący Rady Gminy Ryczywół, Gminny Ośrodek Kultury oraz ryczywolscy sołtysi. 

 

 

Topienie Marzanny w Jaraczu

Kolejny raz w Muzeum Młynarstwa w Jaraczu odbędzie się inscenizacja obrzędu topienia Marzanny. Impreza odbędzie się 17.03.2024 od godziny 11:00.

Adam Woronowicz w OOK

Na kanapie dla gwiazd w OOK zasiądzie doskonały aktor Adam Woronowicz. 

Miksuj styl

MIKSUJ STYL to pierwsza edycja imprezy zaproponowana przez OOK, łączącej gatunki muzyczne. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści.

"Nago w kisielu" w OOK

Niedzielny wieczór można spędzić na wesoło i kulturalnie w OOK. Na scenie domu kultury zaprezentowana będzie komedia „Nago w kisielu” w wykonaniu Teatru Jedyny Taki.

Orgasmatron + 4Szmery w OOK

Na scenie OOK w Obornikach 15 marca wystąpią dwie fenomenalne super grupy: Orgasmatron - grupa hołdująca twórczości Lemmyego Kilmistera i formacji Motörhead, złożona ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej.

DREAMS – SPEKTAKL TEATRU TAŃCA KONCEPT

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl. Tym razem widownia uda się w podróż w marzenia.

XXIX Ognisko pod dębem Przemysł II

Ponownie zapłonie ognisko pod Dębem Przemysła II w Marlewie, spotkanie upamiętniające śmierć króla Przemysła II odbędzie się 10.02.2024, o godzinie 14:00