Skip to main content

Spotkanie autorskie z Kamilą Placko-Wozińską

| Łukasz | Zapowiedzi kultura

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Obornikach zaprasza na spotkanie z autorką książki "tydzień Baby, czyli SETKA na Jubileusz".

Już w najbliższy czwartek, 12 stycznia, o godz. 18.00, w bibliotece odbędzie się spotkanie z Kamillą Placko-Wozińską, autorką książki "Tydzień Baby, czyli SETKA na Jubileusz". Spotkanie poprowadzi znany publicysta – Wiesław Kot.

Na wspomnianą książkę składa się cykl zabawnych felietonów, które przez 25 lat ukazywały się w magazynowych wydaniach “Gazety Poznańskiej” i “Głosu Wielkopolskiego”.
Kamilla Placko-Wozińska opisuje codzienne perypetie swojej rodziny, przyjaciół i przyjaciółek. Sytuacje, które przydarzają się nam wszystkim, a z czasem stają się towarzyskimi anegdotami.
Każdy felieton to solidna dawka humoru, a książka zawiera 100 pochodzących z różnych lat odcinków, dodatkowo zilustrowanych dowcipnymi rysunkami Danki Paszkiewicz.
 
Wstęp wolny.
 
Książka "Tydzień Baby, czyli SETKA na Jubileusz" do nabycia po spotkaniu.
Źródło: Biblioteka.oborniki.pl

Topienie Marzanny w Jaraczu

Kolejny raz w Muzeum Młynarstwa w Jaraczu odbędzie się inscenizacja obrzędu topienia Marzanny. Impreza odbędzie się 17.03.2024 od godziny 11:00.

Adam Woronowicz w OOK

Na kanapie dla gwiazd w OOK zasiądzie doskonały aktor Adam Woronowicz. 

Miksuj styl

MIKSUJ STYL to pierwsza edycja imprezy zaproponowana przez OOK, łączącej gatunki muzyczne. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści.

"Nago w kisielu" w OOK

Niedzielny wieczór można spędzić na wesoło i kulturalnie w OOK. Na scenie domu kultury zaprezentowana będzie komedia „Nago w kisielu” w wykonaniu Teatru Jedyny Taki.

Orgasmatron + 4Szmery w OOK

Na scenie OOK w Obornikach 15 marca wystąpią dwie fenomenalne super grupy: Orgasmatron - grupa hołdująca twórczości Lemmyego Kilmistera i formacji Motörhead, złożona ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej.

DREAMS – SPEKTAKL TEATRU TAŃCA KONCEPT

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl. Tym razem widownia uda się w podróż w marzenia.

XXIX Ognisko pod dębem Przemysł II

Ponownie zapłonie ognisko pod Dębem Przemysła II w Marlewie, spotkanie upamiętniające śmierć króla Przemysła II odbędzie się 10.02.2024, o godzinie 14:00