Przejdź do głównej treści

"Kulturalna" niedziela w Obornikach.

| MP | Zapowiedzi kultura

Po deszczowej sobocie zapowiada się słoneczna i ciepła niedziela. W Obornikach odbędzie się kilka ciekawych imprez.

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na wyżerkę, w piątej edycji festiwalu food trucki stacjonują na Żwirkach. Impreza zaplanowana jest w godzinach 12:00 do 20:00. W konkursie przeprowadzonym dla naszych czytelników rozlosowaliśmy cztery bony – życzymy smacznego.

Miłośników wciągających opowieści o poznawaniu świata zapraszamy do OOK na spotkanie z Joanną Nowak pt. „W sześć lat przez świat”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 (bilet 20/15 zł).

Również o 17:00 rozpocznie się przed Młynem Dahlmanna koncert z cyklu „Mała czarna przy muzyce”, tym razem wystąpi Staszek Band, prezentując przeboje polskiego rocka.

24 07 2022 ook

Dzisiaj, 12.04.2026 r., w Obornikach zobaczymy spektakl o relacjach, które potrafią się skomplikować przez brak szczerości. „Za przeproszeniem, Artysta” to kameralna opowieść o emocjach, które zna każdy.
Przed galą mikroFONIA OPEN 2026 w Rogoźnie odbędzie się finał powiatowy konkursu. W dniach 10–11.04.2026 r. uczestnicy zaprezentują się na scenie według szczegółowego harmonogramu.
I Rogozińską Galę RogArt - wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które celebruje talent, pasję i twórczość mieszkańców Gminy Rogoźno, zaplanowano na dzisiejsze popołudnie, start o godzinie 17:00.
Kolejna odsłona „Wieczorów Objezierskich” przyniesie spotkanie z twórczością Ewy Demarczyk. W sali objezierskiego domu kultury wystąpi Natalia Sikora z projektem „Taki Pejzaż”. Artystka, znana z mocnego głosu i wyrazistych interpretacji, zaprezentuje znane utwory w nowych, kameralnych aranżacjach.
Przed nami kolejna odsłona cyklu Café Cooltura w Obornickim Ośrodku Kultury. To wydarzenie, które z każdym koncertem przyciąga stałą publiczność. Najbliższe spotkanie już 25.04.2026 r.
Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną odsłonę Cafe Cooltura. 21 maca wystąpi Cafe Cooltura. 
Rogozińskie Centrum Kultury przygotowało na nadchodzący Dzień Kobiet wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które z pewnością przyciągnie miłośników nastrojowych brzmień.  8 marca 2026 roku o godzinie 17:00 na scenie przy ul. Wojska Polskiego 4 wystąpi znana i lubiana aktorka Katarzyna Żak. Program muzy…