Przejdź do głównej treści

Już od 15:00 zabawy dla dzieci w OOK

| Łukasz | Zapowiedzi kultura

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na Dzień Dziecka. 

"Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat" - te słowa Janusza Korczaka w najlepszy sposób obrazują receptę na szczęście. Dzisiejszego popołudnia roześmiane dzieci będzie zapewne można spotkać na terenie Obornickiego Ośrodka Kultury. OOK zaprasza na spotkanie z Kicą Kocią. Będą gry, bańki mydlane, ale także animacje plastyczne.

OOK zaprasza już od godziny 15:00. 

 

Rogozińskie Centrum Kultury przygotowało bogaty program na wrzesień–grudzień 2025 r. Wystąpią m.in. Eleni, Rafał Rutkowski i Big Band 241.
W najbliższą sobotę Bogdanowo stanie się miejscem, gdzie pomoc innym spotka się z muzyką, sztuką i radosnym świętowaniem. Od rana mieszkańcy będą mogli wziąć udział w Akcji Poboru Krwi, a po południu – bawić się podczas 7. edycji Art Music Festival.
W sobotę odbędzie się trzecia edycja Ryczywolskiego Rajdu Turystycznego.
Poezja Jana Kochanowskiego będzie czytana podczas tegorocznej akcji "Narodowego Czytania".
UWAGA ZMIANA TERMINU! 29 sierpnia Park OOK zamieni się w miejsce pełne włoskich smaków i dźwięków. Będzie pizza, konkurs i kino plenerowe z „Gladiatorem”.
Mimo kapryśnej pogody organizatorzy potwierdzają: koncert Justyny Szafran odbędzie się w sobotę, 23 sierpnia, na obornickim Rynku. Początek o godzinie 20:00.
Już 6 września (sobota) w godzinach 13:00–21:00 spotykamy się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rogoźnie, by wspólnie świętować i integrować się międzypokoleniowo! - informuje strona rogozińskiego urzędu.