Przejdź do głównej treści

Oborniki. Świąteczny Maraton Filmowy

| MP | Zapowiedzi kultura

Kto pierwszy ten lepszy! Dostępnych jest tylko 120 biletów na Świąteczny Maraton Filmowy w OOK!

Uwaga w związku z wprowadzonymi obostrzeniami konieczna jest wcześniejsza rezerwacja biletów na Świąteczny Maraton Filmowy, który odbędzie się 18 grudnia 2021 od godziny 16:00 w OOK.


Rezerwacji można dokonać pod nr. 605 600 494 lub za pomocą messengera (OOK). Sprzedaż biletów dla osób zgłoszonych odbędzie się przed seansem maratonu.

 

maraton filmowy ook

 

Romantyczny wieczór z muzyką na żywo w Ryczywole. W sobotę 14.02.2026 r. o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury wystąpi Beata Spychalska – uczestniczka programu The Voice of Poland. Wstęp kosztuje 10 zł.
To nie tylko koncert, to prawdziwa podróż przez dekady historii polskiego mocnego brzmienia. Już 6 lutego 2026 roku Rogozińskie Centrum Kultury stanie się stolicą polskiego metalu. Legendarna grupa Turbo zaserwuje fanom przekrój swojej 45-letniej twórczości – od kultowych „Dorosłych dzieci” po tech…
Rogozińskie Centrum Kultury zaprasza dziś na koncert Damiana Holeckiego – popularnego wokalisty i kompozytora, znanego z melodyjnych utworów utrzymanych w popowym stylu z elementami ballady.
W sobotę 17 stycznia o godz. 19:30 w kościele pw. św. Józefa w Obornikach odbędzie się wyjątkowy Koncert Kolęd zespołu Tchnienie. Wstęp wolny, a w programie – klasyka polskich kolęd i współczesne brzmienia w rozrywkowych aranżacjach.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki zaprasza na pierwszą wystawę w 2026 roku. Będą to prace Violetty Iwińskiej.
Soul, R&B i pop w najlepszym wydaniu – już wkrótce Objezierze wypełni się dźwiękami największych hitów Whitney Houston, Arethy Franklin i Beyoncé. Na scenie pojawi się Kornelia Raźniewska.
Święto Trzech Króli to od lat czas wspólnego kolędowania z chórem Con Brio. W tym roku muzyczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „Zaśpiewajmy Jezusowi” w kościele Miłosierdzia Bożego w Obornikach.