fbpx

Danuta Mizgalska na obornickich Łazienkach

Zapraszamy dzisiaj na obornickie Łazienki na Małą czarną przy muzyce z Danutą Mizgalską! Występy rozpoczną się o godzinie 17:00.

Na łazienkach wystąpią również laureaci Mikrofonii i uczestnicy warsztatów wokalnych OOK. Organizatorem imprezy jest OOK.Co najważniejsze, pogoda nie powinna przeszkadzać w występach, zapowiada się fajne słoneczne popołudnie. 

Danuta Mizgalska to piosenkarka, która swoja karierę muzyczną rozpoczęła w latach 70-tych. Artystka urodziła się w Poznaniu i mieszka tam do dzisiaj. Pod koniec lat 90' wycofała się na długie lata z działalności estradowej. W 2011 roku wróciła na scenę nagrywając z udziałem poznańskiego muzyka Piotra Żurowskiego piękną balladę Rolling Stons-ów pt „As tears go by”  z polskim tekstem „Nie jedna już opadła łza”. w 2014 roku nagrała dwie nowe piosenki pt „Co czeka mnie” i „Splot Szczęśliwości”muz A. Rup w 2015 piosenkę „Żart” muz. R.Meisel, która otrzymala II miejsce w plebiscycie na radiową piosenkę miesiąca.

Jej największe przeboje: „Nasz uśmiech losu”, „Dziewczyna taka jak ja”, „Może ja może Ty”, „Okruchy wspomnień”, „Weź mój cały świat”, „Trzeci rok”, „Tylko jeden dom” czyli „Casablanka”.(*)

 

 

(*) źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Danuta_Mizgalska