fbpx

Festiwalu Smaków Food Trucków 2021' w Obornikach

Portal eoborniki.pl ponownie partnerem medialnym Festiwalu Smaków Food Trucków, już dziś zapraszamy 17 i 18 lipca w Obornikach.

Na Kąpielisku Miejskim Żwirki zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

Lato raczy nas coraz to cieplejszymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Obornik, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony z woka, węgierskie langosze, hiszpańskie churrosy czy meksykańskie quesadille. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca.
Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej, meksykańskiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy, owoce w czekoladzie i tajskie lody.

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/4073850102684431


Co? III Festiwal Smaków Food Trucków w Obornikach

Gdzie? Kąpielisko Miejskie Żwirki

Kiedy? 17-18 lipca w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)