fbpx

Konkurs piosenki przedszkolaków jednak się odbędzie

Obornicki Ośrodek Kultury zorganizuje w tym roku Festiwal Piosenki Przedszkolaków. 

Stan epidemiologiczny w Polsce nie pozwala na organizowanie wielu imprez. Nie załamało to twórców przeglądu piosenki dla przedszkolaków. Obornicki Ośrodek Kultury zorganizuje bowiem Festiwal Piosenki Przedszkolaków. Nie będzie możliwe to w formie dotychczasowej. OOK proponuje za to wersję online.

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie śpiewające przedszkolaki do udziału w tej zabawie. Regulamin Konkursu oraz kartę zgłoszenia zamieszczamy poniżej.

REGULAMIN

             KONKURSU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW ONLINE -MINI TRELE

 1. Organizatorem KONKURSU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW ONLINE jest Obornicki Ośrodek Kultury w Obornikach, ul. Armii Poznań 18, 64-600 Oborniki
 2. Celem konkursu jest popularyzacja piosenki dziecięcej, rozpowszechnianie nowego repertuaru, prezentacje małych wykonawców, promowanie kreatywnego spędzania czasu #ZOSTAŃWDOMU

WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. Uczestnikiem KONKURSU może zostać każde dziecko w wieku przedszkolnym zamieszkujące na stałe na terenie powiatu obornickiego, przy czym zgłaszającym Uczestnika mogą być wyłącznie, Rodzice, opiekunowie prawni dziecka.
 2. Konkurs jest organizowany przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
 3. Należy wybrać jedną dowolną piosenkę w języku polskim, z repertuaru przeznaczonego do śpiewania przez dzieci, o czasie trwania nie dłuższym niż 3 minuty i nagrać filmik (można nagrać na kamerkę w telefonie lub innym dowolnym urządzeniem, śpiewając do podkładu - wykonawca musi być dobrze widoczny i słyszany).
 4. Wykonawca może wykorzystać gotowy podkład (półplayback) .
 5. Nadesłane nagrania powinny być w formatach plików filmowych takich jak: mp4 (najlepiej), avi, wmv.
 6. W przypadku niewystarczającej jakości nagranego filmu Organizator poinformuje o tym opiekunów Uczestnika.
 7. Film należy przesłać do 15 maja 2020 r. za pomocą komunikatora internetowego Facebook - Messenger "Ook Obornicki Ośrodek Kultury"
 8. Razem z nagraniem należy przesłać (zeskanowaną lub sfotografowaną) wypełnioną czytelnie Kartę Zgłoszenia.
 9. Prezentacja zgłoszonych filmów odbędzie się 31 maja 2020 r. o godz. 15.00 na kanale internetowym OOK, o którym poinformujemy 3 dni przed emisją.
 10. NAGRODY
 11. Nadesłane filmy będą walczyć o głosy jury i internautów.
 12. JURY konkursu powołane przez Organizatora oceni prezentacje z uwzględnieniem takich kryteriów jak: dobór repertuaru, emisja głosu, dykcja, ogólny wyraz artystyczny.
 13. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 czerwca 2020 r.
 14. Nagrody rzeczowe, których fundatorem jest Organizator, zostaną przesłane pocztą.
 15. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 16. Sprawy nie ujęte w Regulaminie rozstrzyga Organizator konkursu.
 17. Dodatkowe informacje można uzyskać:

- sprawy techniczne tel.535100784/ e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- sprawy organizacyjne tel. 605600494/ e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Karta Zgłoszenia - pobierz

Regulamin Konkursu - pobierz

Fot. OOK - 2014r.