Przejdź do głównej treści

Film 'Zenek' na 8 marca w OOK

| eoborniki.pl, ook | Zapowiedzi kultura

Film Jana Hryniaka będzie można zobaczyć w OOK 8 marca.

Szukasz pomysłu na Dzień kobiet? Ze swoją propozycją wychodzi Obornicki Ośrodek Kultury. 8 marca w OOK będzie można zobaczyć najnowszy film Jan Hryniaka "Zenek". Znany musyk i piosenkarz związany z disco polo moż być świetnym prezentem na marcowy wieczór.

Bilety do nabycia w kasie OOK.

Zenek 1

W piątkowe popołudnie rozpocznie się IV Festiwal Literackie Objezierze. Na uczestników wydarzenia czeka wiele ciekawych spotkań!
Kamil Walensiak i Krzysztof Popioł, autorzy książki: „Motorowodne Grand Prix Polski w Żninie 1983–1995” będą gośćmi rogozińskiej biblioteki.
Świętuj Dzień Dziecka 31.05.2025 w parku OOK w Obornikach! Wydarzenie trwa od 12:00 do 18:00 i oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich opiekunów:
W Parku Niepodległości odbędzie się rogoziński Dzień Dziecka. Wydarzenie zorganizowane zostanie 1 czerwca.
Stadion w Ryczywole będzie miejscem organizacji Pikniku Rodzinnego. Zakończy się on zabawą taneczną.
Ale to będzie zabawa! - już 31 maja w Zagrodzie na Zadupiu w Sycynie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – koncert poznańskiego zespołu Blue Wave Band. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. 
W obornickiej farze odbędzie się koncert pt. "Maryjne spotkania muzyczne". Na  wydarzenie zaprasza Chór Pro Musica.