fbpx

DeJessy gra dziś w mistrzostwach DJ-ów

DeJessy dziś walczy w klubie Explossion w mistrzostwach DJ-ów.

Na końcu listopada organizatorzy podali listę 30 DJ-ów, którzy zostali zakwalifikowani do finału. Ten odbędzie się dzisiejszego wieczoru w klubie Explosion w Warszawie. Jak czytamy na stronie organizatora mistrzostw:

To właśnie tutaj zostanie sprawdzona kreatywność i prawdziwe umiejętności półfinalistów. Każdy z nich będzie losował 1 z 10 pendrive’ów zawierający 6 katalogów z różnego rodzaju muzyką klubową. Organizatorzy przewidzieli 20 minut na zapoznanie się uczestnika z zawartością wylosowanego pendrive’a, który następnie zaprezentuje swój mix. Liczy się kreatywność! Szczegółowe informacje, w tym na temat dostępnego sprzętu do mix’owania, znajdziecie w opisie wydarzenia.

W ścisłym finale zobaczymy 3 DJ-ów. Zadaniem finalistów będzie 20 minutowy set DJ-a podczas nocnej imprezy w klubie Explosion, 15 grudnia od godz. 01:00. Każdy z finalistów będzie mógł skorzystać z własnego nośnika i samodzielnie wybranych utworów. Po zagranych setach i ostatecznej prezentacji swoich umiejętności – jury wybierze zwycięzcę “Clubsound DJ’s Cup 2019”. Wyniki zostaną ogłoszone około godziny 02:30.

 

Clubsound DJs Cup 2019 plakat